Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

spadek po dziadku

(1)
2012-06-27 17:20 | kam88
Witam w sierpniu tamtego roku zmarł mój ojciec, a kilka tygodni po nim zmarł jego ojciec (mój dziadek)...Dwa dni temu dostałem pismo z sądu że odbyła się sprawa z wniosku gminy o stwierdzenie nabycia spadku po dziadku("w skład" spadkobierców wchodzi jeszcze mój wujek (syn dziadka) mój starszy brat i ja) postanowieniem sądu jest zawiesić postępowanie w sprawie (art. 177§ 1 pkt 6 kpc w zw. z art. 13[P]2kpc). z tego co się dowiedziałem chodzi o zadłużenie za mieszkanie. moje pytanie czy mogę zrzec się spadku mimo że minęło już10 mies od śmierci dziadka a ja dopiero teraz dowiedziałem się że dziadek miał dług