Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czym zajmuje się komisja etyki poselskiej

(8)
Stenogramy z posiedzeń komisji etyki poselskiej to często gotowy scenariusz komedii. Byłoby śmiesznie, gdyby nie były prawdziwe.
 • 2012-07-12 08:28 | suiran_lun

  Komisja Etyki???

  Mozna raczej odnieśc wrażenie, że jest to Komisja Obrony Wątpliwie Dobrego Imienia Kleru. Mimo wszytko ksiądz to też człowiek. A dla wierzących: wierzyz należy w swojego Boga, nie w jego przedstawicieli handlowych.
 • 2012-07-12 13:07 | etyka ?

  Re:Czym zajmuje się komisja etyki poselskiej

  To te LUMPY parlamentarne znają coś takiego jak ....ETYKA :)))))))))))))
 • 2012-07-12 16:40 | Nastolatek

  Re:Czym zajmuje się komisja etyki poselskiej

  Ten artykuł powinien mieć sporą oglądalność, więc zapytam tutaj, chociaż to trochę nie na temat:

  Wczoraj była rocznica rzezi Wołyńskiej, były marsze w całej Polsce, ale gazety milcza o tym jak grób.

  Znaczy, że jak polak-nie żyd (choć żydzi też tam byli, nawet Ukraińcy) cierpiał, to nie warto o tym wspominać? Przynajmniej na blogu jakimś?

  Tak się tylko czepiam, możecie mnie już wyzywać od nadgorliwych prawicowców.
 • 2012-07-12 20:48 | lolo

  Re:Czym zajmuje się komisja etyki poselskiej

  Niczym. Wszak etyka poselska jest jedynie wirtualnym humbugiem, naprawdę nie występuje, mimo wielkiego medialnego halo. Komisja powinna być zlikwidowana.
 • 2012-07-12 23:28 | camel

  Re:Czym zajmuje się komisja etyki poselskiej

  Wiesz, nie da się tej rzezi wykorzystać przeciwko Rosji, jak Katynia, więc politycy się nią nie interesują. A co do reszty Polaków - w polskim kalendarzu rzezi i klęsk mamy tyle, że nie powinna cię dziwić obojętność. Życie na cmentarzysku poległych tragicznie przodków jest dostatecznie trudne i polska, martyrologiczna kultura już dość złego narobiła naszej narodowej tożsamości, aby istniała konieczność fetowania jeszcze jednego zdarzenia tego typu. Zobacz straty moralne Polaków spowodowane kultem powstania warszawskiego.
 • 2012-07-13 09:20 | dekan56

  Re:Czym zajmuje się komisja etyki poselskiej

  Jak dla mnie , to wyborcy decydują o tym kto ich reprezentuje. Od obrony dobrego imienia są sądy. Wszelkie komisje zajmujące się etyką powinny być zlikwidowane wraz z immunitetem poselskim. Może ten niski poziom etyczny naszych posłów zostanie zniwelowany lekcjami etyki w naszych szkołach "powszechnych", lekcje religii mają bardzo mały wpływ na nasze społeczeństwo.
 • 2012-07-13 14:54 | sokular

  Re:Czym zajmuje się komisja etyki poselskiej

  A może przegłosować decyzję ustalającą czy kobieta to człowiek......Pamiętam całkiem podobne głosowania - nad definicjami książkowymi..........
 • 2012-07-15 16:20 | jer-111

  Re:Czym zajmuje się komisja etyki poselskiej

  "Jak dla mnie , to wyborcy decydują o tym kto ich reprezentuje"

  W Polsce w duzym stopniu decyduja o tym partie polityczne i ukladane przez nich "listy"!

  P.S. Nota bene, w 38-milionowej Polsce poslow wybiera sie praktycznie tyle samo (liczebnosc sejmu) co w USA, gdzie zyje ponad 300 milionow ludzi...