Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego komunikanty nie podlegają przepisom sanitarnym?

(1)
2012-07-19 09:03 | psr18gh
Przy produkcji komunikantów nie obowiązuje HACCP. Rozdawane są one wiernym przez księży i szafarzy, którzy nie przeszli badań na nosicielstwo. Komunikanty nie są opakowane, choćby w celofan, dlatego też podczas rozdawania Ciała Chrystusa wierni moga wzajemnie się zakażać. Gdyby chodziło o sklepik spożywczy, smażalnię ryb, itp. to sanepid nie miałby skrupułów w karaniu a w przypadku komunikantów władze sanitarne chowają głowę w piasek.