Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja książki: Kasper Bajon, "Klug"

(1)
„Klug” to proza brawurowo imitująca uczony esej. Wciąga niemiłosiernie.
  • 2012-07-24 09:52 | mayoral

    Ani nie porywa czytelnika...

    ...ani skrzy sie anegdotami. Nuda, jakich na rynku coraz wiecej. Nuda, ktora podgrzewaja takie recenzje. Bez emocji. Bez bohatera, ktory gubi sie w plataninie przypisow, pustych domyslow. Kogo taki Klug obchodzi? Czym ma zachwycac? On i jego historia? Wykoncypowana, udajaca cos, czym nie jest.
    Ciekawym pomyslem jest to, co autor zamieszcza miedzy poszczegolnymi czesciami ksiazki. Moze rozwinalby te pomysly? Widze potencjal, ale na pochwaly Bajon musi jeszcze poczekac.