Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(2)
Czasy takie, że gdy tylko ktoś zostawi gdzieś kamerę czy dyktafon, zaraz się coś nagrywa i wybucha afera. Bo okazuje się, że nagrywa się nie to, co ktoś chciał powiedzieć, ale to, czego akurat nie chciał, gdyż tak nie myśli.
  • 2012-07-24 21:33 | Copernicus

    Młockarnia taśmowa

    Cała sprawa, a raczej szum wokół niej, jest przepięknym dowodem na naszą polską potworną hipokryzję. Przecież klientelyzm w polskiej (pożal się Boże) kulturze politycznej istnieje właściwie od zawsze. A kogóż to królowie mianowali na stanowiska państwowe? Za zasługi Kmicic dostał starostwo upickie. Po 1926 roku legioniści dostawali posady od sołtysa po wojewodę i ministra. Może nie, Bracia Czyści Patrioci? A jak błyskawicznie PiS obsadził rady nadzorcze w mediach? W dwie doby? Na durniów naiwnych wychodzą ci, którzy nie korzystają.
  • 2012-07-25 16:01 | Stary Polak z PRL-u

    Re:Z życia sfer

    Po medialnych występach Serafina odniosłem wrażenie, iż konstrukcja cepa jest bardziej złożona, niż konstrukcja Serafina. Cep jest na tyle dobrym i użytecznym narzędziem, że da się nad nim zapanować. Serafin nie nadaje się nawet do młócenia zboża.