Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(19)
Jerzy Pilch, postać intelektualnie punkrockowa, wraca na łamy „Tygodnika Powszechnego”. Po latach tytułowej tułaczki, felietonista znów będzie czytany. Niestety, jego ostatnia przystań, czyli „Przekrój”, coraz rzadziej był czytany nawet w samej redakcji.
  • 2012-07-24 21:51 | MR_GREEN

Re.

No, Janusz użył dużego kalibru w walce z Panią Grodzką. Osobiście uważam, że przebił wypowiedz Figurskiego dziesięciokrotnie! Jestem ciekaw jaki będzie oddźwięk w mediach? A tak na marginesie, zauważyłem, że politycy mają "licencję na wypowiadanie, tego co im ślina na język przyniesie" czyli zazwyczaj głupot. No, ok, niech już się kończy ten sezon ogórkowy bo nudno w polityce. Ciekaw jestem co wymyśli Palikot, Kaczyński, Miller, Pawlak na jesień, oj będzie ciekawie!
  • 2012-07-25 09:18 | Sylwia2404

Re:Mea pulpa

Popieram post wyżej w 100%.Ta wypowiedź o Pani posłance jest dużo gorsza od żaru Kuby i Michała,ale o tym to sie nie mówi.On też za tą wypowiedź pownien trafić do sądu...ale może Pani Ania się boi donosić ze względu na tego...czarnoskórego i jego graty xD
  • 2012-07-25 14:39 | emu

Ja nadal nie wiem co ten czlowiek robi w "Polityce". Pomijam fakt, ze jest postacia slusznie skompromitowana, ale czemu sluzy jego kolumna? Poziom i tresc Pudelka, glupie dwuzncznosci (kawalek o Karolaku). Czy sluzy tylko jako slup ogloszeniowy, na ktorym wisza dobrze platne reklamy? Rozumiem, i "Polityka" musi zarabiac, ale tak?
  • 2012-07-25 17:20 | Deyna

ja jestem z White Power i trzymam za JKM!
    ale poza tym, cieszę się, że kolega wraca do formy...
    dodałbym jeszcze ze 100 przysiadów i drugie tyle pompek, to może dociągnie do poziomu Korwina
    L
  • 2012-07-26 14:22 | Kris Poland

Od czasu chamstwa w stosunku do Ukrainek nie kupuję już papierowej "Polityki" i dopóki Pan tam pisuje kupować nie będę. Co więcej - będę to odradzał każdemu kogo znam. Oooppsss. Taki mały bunt konsumencki. Jaja, co ? Pomijam fakt, że pismo to obnizyło loty w ogóle, ale to jeszcze mogę przełknąć.Kupowałem to pismo co tydzien, od roku 1999 począwszy. Niech Pan się bawi dobrze na łamach. Pozdrowienia !
  • 2012-07-27 19:28 | MR_GREEN

Polityka jest "wielonarodowościowa" dlatego nie wyobrażam sobie jej bez Pana Wojewódzkiego. W tym periodyku, każdy sobie może znaleźć coś dla siebie. Nie rozumiem skąd tyle agresji w tym społeczeństwie? Ja też nie lubię Manna, Majewskiego, Ibisza itd. ale jeszcze nigdzie, na nich, nie napisałem złego słowa. Dla mnie K.W. jest postacią unikatową! Zastanawiam się czy za moich czasów znajdzie się jego następca?
  • 2012-07-28 01:01 | skoool

Tak jak Wojewódzki Pilchowi do pięt nie dorasta, tak Polityka Przekrojowi...
  • 2012-07-28 11:47 | kaesjot

Żeby zarobić 6 tys. zł( brutto ) połowa Polaków musi pracować dwa lub więcej miesięcy Bez ogladania p. Zielińskiej na ekranie można bez uszczerbku dla zdrowia przeżyć, czego się nie da powiedzieć o efektach pracy dajmy na to - piekarza.
  • 2012-07-28 23:14 | bm

Szanowny panie Wojewodzki,
    czy zna pan to powiedzenie "powiedz z czego sie smiejesz, a powiem ci kim jestes"...Dziwi mnie fakt, ze "Polityka" pozwala panu jeszcze pisac na jej lamach.Pana poziom jest ponizej pasa.

Pozdrawiam z Europy
  • 2012-07-29 19:14 | Zaraz

Re:Mea pulpa.

Nie ma porównania generalnie. Bo jakie poglądy ekonomiczne ma Grodzka? Po co ona poszła do sejmu? Jest jakiś inny cel, niż popularyzacja siebie jako transwestyty?

Nie. Nie dziwi więc wypowiedz Korwina Mikke.
  • 2012-07-29 19:15 | Zaraz

U mnie dokładnie to samo, już drugi tydzień nie kupuję papierowej POLITYKI :)

Ale prawdę mówiąc nawet, jak go wywalą (a wywalą, ale dopiero jak ta sprawa ucichnie) to wątpię, żebym sięgał po ten tygodnik.
  • 2012-07-30 12:03 | qfu qfu

...tylko Pilcha z Przekrojem zaraz nie będzie, a Polityka z Wojewódzkim ma się całkiem nieźle.
  • 2012-07-30 16:25 | wine

To zabawne, nie kupuje Pan Polityki przez KW, ale jego felietony pan odwiedza. Logika godna pozazdroszczenia.
  • 2012-07-30 16:27 | skoool

"...tylko Pilcha z Przekrojem zaraz nie będzie, a Polityka z Wojewódzkim ma się całkiem nieźle. " To świadczy tylko o poziomie (intelektualnym) naszego społeczeństwa Pani(e) gfu gfu... Nie sądzę jednak aby Przekrój miał zniknąć a Jerzy Pilch przestać być czytanym.

Pozdrawiam

Ps. Papierową Politykę także przestałem kupować, a robiłem to przez prawie 40 lat (od dwudziestu paru będąc za granicą).
  • 2012-07-30 23:06 | Kris Poland

1. Za odwiedzanie nie płacę. 2. Odwiedziłem tak samo jak setki innych stron. 3. Czy widac róznicę pomiędzy kliknięciem (mały wydatek energetyczny dla organizmu) a zapłaceniem 5 zł za coś, co niemalże w połowie jest reklamami i zawiera pisanie pana W. ? Haaa, haaa, haaahaaaa !!!
  • 2012-07-31 14:16 | Antyksen

"To zabawne, nie kupuje Pan Polityki przez KW, ale jego felietony pan odwiedza. Logika godna pozazdroszczenia. "

Dokładnie to samo chciałem napisać. :) Zastanawiam się czasami, kiedy rodacy zmienią się na tyle, żeby wybierać sobie rozrywkę na swoją miarę i nie podglądać i zjadliwie komentować tego, co ich nie kręci. Wydaje się to oczywiste, jednak widać nie dla wszystkich. :)
  • 2012-07-31 14:50 | ja

Też tak uważam. Poza tym nie rozumiem tego polskiego krytykanctwa. Nie podoba mi się coś? Nie czytam, omijam. Niestety niektórzy z nas mają skłonności masochistyczne, muszą czytać, żeby móc potem krytykować. :)
    Pozdrawiam.
  • 2012-07-31 16:59 | wooloopi

Ja wchodzę tu, już nie po to żeby czytać plotki K.W. zaglądam forum...

przestałem kupować politykę, jedynie tu od czasu do czasu wyrażam swje niezadowolenie.
  • 2012-08-16 10:00 | chot

Co robi struś emu?