Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja książki: Anna Dziewit-Meller, "Disko"

(2)
Autorce udaje się wiarygodnie i zabawnie oddać realia lat 90., w których rozgrywa się akcja powieści.
  • 2012-07-24 22:14 | mayoral

    Ta ksiazka...

    ... jest tak zla, ze napisanie dobrej recenzji uwazam za skandaliczne. ''Disko'' Dziewit-Meller, historia na poziomie fabularyzowanego wypracowania, otrzymuje 4* i ''Na krotko'' Iwasiow otrzymuje 4*. Tyle ze Iwasiow robi literature, a Dziewit-Meller nic. A jej nic zasluguje zaledwie na jedynke. Stracony potencjal dramatyczny, postacie plaskie jak przedkopernikanska Ziemia, jezyk i stylistycznie, i gramatycznie zly, a koniec znany przed koncem 30 strony. Fe.
  • 2012-08-07 21:52 | monk

    Re:Recenzja książki: Anna Dziewit-Meller,

    Autorka recenzji nie czytała książki albo recenzja z układu koleżeńskiego i nie wypadało napisać inaczej. "Polityka" strzela sobie w stopę.