Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak niepotrzebne rzeczy zyskują nowe życie

(2)
Oddaj, zamiast wyrzucać, skorzystaj z oddanego, zamiast kupować nowe, przekaż do recyklingu, zamiast porzucać w lesie. Podaruj rzeczom drugie życie.
 • 2012-07-26 10:04 | cmos

  Drugie życie niepotrzebnych

  "W Europie Zachodniej i w Stanach popularną formą pozbywania się zalegających w piwnicach gratów są tzw. wystawki albo wyprzedaże garażowe."

  W Niemczech najpopularniejszą formą pozbywania się niepotrzebnych rzeczy, zwłaszcza dziecięcych jest bazar - można je sprzedać. Więcej o tym TUTAJ.

 • 2012-08-02 12:07 | Adam2012

  Stare ciuchy....

  Ja z kolei stare ciuchy, buty, ręczniki, kołdry, koce, zabawki itp. wrzucam do pojemników na ciuchy. Nawet jak się do niczego już nie przydadzą to firma zrobi z nich szmaty lub odda cementowni do utylizacji. Dzięki temu pozbywam się za darmo ciuchów i nie płacę za ich wywóz np. na wysypisko śmieci. :)