Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przesilenie w koalicji

(7)
Polityka bywa nieobliczalna i zaskakująca, ale tego, że główną ofiarą tak zwanych taśm Serafina okaże się być może młody Kalemba, syn nowego ministra rolnictwa Stanisława Kalemby, nikt się nie spodziewał.
 • 2012-08-02 10:44 | Stary Polak z PRL-u

  koalizja

  Rozumiem, że Pawlak zrobił ukłon w stronę PiS, protegując Kalembę.
 • 2012-08-02 12:31 | Pomyłka Obywatelska

  Tusku już nie musisz

  Premier Tusk po raz kolejny zbłaźnił sie zapowiadając odejście z pracy syna ministra Kalemby, a ten pokazał mu gest Kozakiewicza.
 • 2012-08-02 16:28 | miro

  Re:Przesilenie w koalicji

  nie rozumiem tego roztkliwiania się nad młodym Kalembą.Czy ktoś myśli ,że on tę pracę dostał z posredniaka?.Na pewno nie !Ja wielokrotnie składałem CV i ubiegałem sie o pracę w Agencji.To ,że pracuje już 10 lat to żaden argument,rodzina i znajomi królika maja byt zapewniony,reszt nich spada na zmywak do Anglii
 • 2012-08-02 20:20 | jer-111

  Re:Przesilenie w koalicji

  "Suma zdarzeń jest zaś taka – lepszego ministra rolnictwa zastępuje, wedle powszechnej opinii, gorszy, pracę traci dwóch wiceministrów (nie bardzo wiadomo za co – nepotyzm, kolesiostwo, brak kompetencji czy próba ratowania twarzy przez premiera?) i ma nastąpić jakieś oczyszczenie."

  Oczywiscie, zadne "oczyszczenie" nie nastapi, ale Pawlak umocnil swoja pozycje na stanowisku prezesa PSL-u. I oto chyba glownie w tej rozgrywce chodzilo!
 • 2012-08-02 20:23 | blue

  Re:Przesilenie w koalicji

  "Rozumiem, że Pawlak zrobił ukłon w stronę PiS, protegując Kalembę."
  `````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  Pewnie Pawlak bierze pod uwage mozliwosc, ze przy nastepnym rozdaniu kart, mozliwa bedzie koalicja PiS - PSL...
 • 2012-08-02 20:28 | T1000

  Re:Przesilenie w koalicji

  Komentowany tekst po prostu budzi najwyższe zdumienie. Po pierwsze, co z tego że jakiś syn kolesia z PSL przepracował 10 lat w Agencji Rynku Rolnego ? Przecież tam nie było żadnego konkursu, a po drugie układy są tam tak dobrze zakonserwowane, że mógł te 10 lat tam spokojnie przesiedzieć ? A ponadto co z tego, że ktoś przyjęty po znajomości być może i do tej pracy się nadaje ? Co to jest w ogóle za argumentacja ? Dlaczego domniema autorka normalność całej sytuacji w państwie, które funkcjonuje na układach i znajomościach na wszelkich szczeblach administracji ? Argumentacja po prostu powala niezrozumieniem kontekstu, a może to oznaka akceptacji tego całego zepsucia i kadrowej mierności polskiej administracji ? Myślałem, że dziennikarze są od tego, by ukazywać obywatelom patologie a nie je usprawiedliwiać.
 • 2012-08-03 21:39 | Tenno

  Re:Przesilenie w koalicji

  Dziennikarze to też patologia i nomenklatura szanowny T1000