Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obiektywizm Frondy i WP

(4)
2012-08-16 08:08 | psr18gh
Dla Frondy i Wirtualnej Polski tylko pani Pawłowicz zasługuje na tytuł profesorski, pani Senyszyn już nie.
 • 2012-08-16 12:55 | zet

  Re:Obiektywizm Frondy i WP

  Obniżenie wymagań, /w tym etycznych/ wobec osób ubiegających się o tytuły naukowe, które nie posiadają żadnego dorobku naukowego /realnej wiedzy/, zawsze skutkuje tym,iż w momentach luzu /albo podniecenia/ ukazują one prawdziwe oblicze. Trudno im funkcjonować w świecie nauki, uciekają wówczas do polityki albo innych zajęć, gdzie ścisła wiedza naukowa nie jest potrzebna. Ich ego zostało zaspokojone, tytuły osiągnęli.
  Niechlubne statystyki /dot. osób z wyższym wykształceniem/ zlikwidowaliśmy /jako kraj/, uruchamiając fabryki magistrów, przyśpieszając doktoraty i profesury.Skutki, codziennie na żywo w mediach.
  Sukcesy naukowe odnoszą w większości ci, którzy powyjeżdżali.
 • 2012-08-16 14:06 | psr18gh

  Re:Obiektywizm Frondy i WP

  zet,
  W pełni zgadzam się z powyższą opinią, tylko że ona jest obok tematu. Chodzi mi tylko o to, że redaktorzy Frondy i Wirualnej Polski sami arbitralnie dokonali oceny która z pań na tytuł profesorski zasługuje. Żeby choć przytoczyli osiągnięcia naukowe tej pani, którą darzą taką atencją. Ich sympatie polityczne wychodzą jak chłopu słoma z butów (nie obrażając rolników). To prawda, że każdy naukowiec który zapragnął aktywnej polityki to dupa a nie naukowiec.
 • 2012-08-16 22:52 | Jer-111

  Re:Obiektywizm Frondy i WP

  "Fronda" to typowa traba politycznej propagandy, z jakakolwiek nauka nic wspolnego nie ma... opinie warte tyle co nic, czyli ZERO!