Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie ma miejsca na monopol

(4)
Wartość rynku telekomunikacyjnego w Polsce wzrosła w 2011 roku o 1,1 proc., do około 43 mld zł – wynika z danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
 • 2012-08-29 17:52 | WaldK

  winnismy sami sobie

  zastanawia mnie dlaczego prywatyzowano TP, czyli raczej dano za niewielkie pieniadze innemu panstwowemu monopoliscie z Francji, czy nie nalezalo wczesniej otworzyc rynek dla innych operatorow, a te opcje w madrosci polskich politykow nawet nie rozwazano, i kto jest winny za nasze niepowodzenia? -
  my sami, tak jak przed rozbiorami i 1939, gdy Beck prul sie o honorze a inni wymordowali nam 6 mln ludzi, panstwo ma nas gdzies!
 • 2012-08-29 20:59 | zet

  Re:Nie ma miejsca na monopol

  Podejrzewam wielki przekręt podczas prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej. Był pomysł podzielenia jej wcześniej na 16 niezależnych podmiotów /operatorów/, ale sprawa szybko upadła. Podobno skarb państwa więcej otrzymał za prywatyzację całości firmy. Kto i na kogo naciskał w tej sprawie można jedynie snuć przypuszczenia.Jednym z udziałowców był pan Kulczyk. Za jego pomyślność w interesach bardzo gorliwie modlili się o. Paulini z Częstochowy,dlatego doznali od niego wielkiej hojności. Wielu polityków obiecywało,że postarają się wyjaśnić kulisy prywatyzacji TP, ale nic się nie działo.
 • 2012-08-30 11:03 | Grzegorz

  Re:Nie ma miejsca na monopol - jest miejsce na duopol

  duopol w wydaniu Netia + Orange.
 • 2012-09-05 17:24 | umes

  Re:Nie ma miejsca na monopol

  Z ciekawości przejrzałam ich ofertę i rzeczywiście jest bardzo atrakcyjna. Połączenia mają bardzo tanie