Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy państwo powinno finansować sportowców?

(3)
Siatkarze. Euro. Radwańska. Olimpiada. Wiem, że państwo tym parę miesięcy żyliście. Ale – bardzo przepraszam – w sporcie obchodzi mnie zupełnie co innego.
 • 2012-08-29 18:20 | WaldK

  igrzysk nie ogladam od lat

  jesli sa ci ktorzy to kupuja... coz, moj lekarz pers z Iranu, zawsze inicjuje rozmowe sportem i widze ze sie tym goraczkuje, mnie juz dawno bawi moja wlasna lodka z zaglami, nawet tych igrzysk nie ogladam od lat, a juz mlot, oszczep, kula itp chyba tylko sila rozpedu sie blakaja, chcialbym jak jest w Szwecji widziec na kazdej rzece czy jeziorze jachty, lodki, kajaki zwyklychy ludzi i starych i mlodych
 • 2012-08-30 06:21 | wladimirz

  Państwo nie powinno finansować wyczynowego sportu "zawodowego"!!!

  Co innego sport młodzieżowy i rekreacyjny będące promocją zdrowego stylu życia!
 • 2012-09-12 17:19 | Antidotum

  Re:Czy państwo powinno finansować sportowców?

  Co za świetny artykuł. Oczywiście, ze Państwo nie powinno finansować kilku wyczynowców, których zmagania absolutnie żadnej korzyści społeczeństwu nie dają.
  Ale rządzący nie mogą tego zrozumieć. Przykład z Bielska-Białej. Prezydent Miasta właśnie rozpoczął budowę nowego stadionu za 90mln. zł (sic!) W tym czasie zamyka szkoły i przedszkola, w których notorycznie od kilku lat brak miejsc. Liczba uczniów w klasach pierwszych liceów i techników doszła jużdo 35.
  Nie wspomnę o braku ścieżek rowerowych, boisk i pływalni!