Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zgodnie z prawem ???????????

(1)
2012-09-06 16:41 | kaminiak33
Człowiek na szarym końcu

http://www.zycie.pl/informacje/Jaroslaw/77,Czlowiek-na-szarym-koncu.html

Gmina zabiera nieruchomości i nie płaci. Właściciele czekają latami na rekompensaty

http://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/639494,gmina_zabiera_nieruchomosci_i_nie_placi_wlasciciele_czekaja_latami_na_rekompensaty.html


To może spotkać KAŻDEGO z nas ,więc jak będziesz to czytał pomyśl o tym

http://forum.e-polityka.pl/topics6/demokracja-rzady-ludu-vt4571.htm