Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zapracowany jak bezrobotny

(1)
2012-09-08 11:53 | kaminiak33
http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/zapracowany-jak-bezrobotny,275603.html

"Bezrobocie po polsku - gmina rekordzistka - Szydłowiec, gdzie sporo ponad 1/3 mieszkańców nie ma pracy. Szydłowiec, co ciekawe, na Mazowszu, gdzie akurat poziom bezrobocia jest najniższy w kraju. W tej gminie dawni wielcy pracodawcy upadli - nowe zakłady nie postały. I już od kilku lat Szydłowiec jest najbardziej bezrobotną gminą w Polsce. Przynajmniej oficjalnie, bo - jak przekonał się na miejscu reporter "Czarno na białym" - rzeczywistość jest zaskakująco inna. "

Koniec żerowania na innych i robienia sobie z tego sposobu na życie .

http://forum.e-polityka.pl/topics1/marzenia-szajbusa-vt4580.htm

Taką patologię wspiera nasze państwo PŁACIMY MY !!!!!!!!!!!!
_________________

Moja determinacja , żeby to zmienić, jest tak WIELKA jak nasze DŁUGI.
Zostawmy naszym dzieciom nie tylko wolność i długi, zostawmy im normalność.
http://www.forum.polityka...opic.php?t=5249
Propozycja sprawiedliwego systemu emerytalnego.