Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Centrum długów

(1)
2012-09-08 16:52 | kaminiak33
http://www.tvn24.pl/polska-i-swiat,33,m/centrum-dlugow,275611.html

cytat

"Największy i najlepszy szpital dziecięcy w Polsce - na skraju bankructwa. Centrum Zdrowia Dziecka ma gigantyczne długi i ogromny problem, jak, kim i za co leczyć dalej. Sytuacja jest skomplikowana, bo szpital nie jest spółką, nie jest też jednostką samorządową i podlega bezpośrednio ministerstwu zdrowia - stąd pytanie czy w ogóle może zbankrutować. "

Nie upadnie , ale żeby tak było potrzebny nisko oprocentowany kredyt , który będziemy spłacać MY , a zarobi na tym BANK . Żeby długi szpitali nie rosły z powodów , opłat za

prąd , wodę , ogrzewanie itp należy zwolnić te placówki z płacenia tych opłat , żeby NIKT nie był stratny , przedsiębiorstwa dostarczające te media powinny móc odpisać sobie od podatków płaconych państwu tą kwotę i o tyle płaciłyby mniejszy podatek . To pozwoliłoby szpitalom zaoszczędzić jakąś kwotę , te pieniądze miałyby na coś innego np. lekarstwa . To nie załatwi wszystkich problemów szpitali , ale nie będą wpadać w zadłużenie z tego powodu , DŁUGI i tak zapłacimy MY , ale nie muszą one być takie duże !!!!!

_________________

Moja determinacja , żeby to zmienić, jest tak WIELKA jak nasze DŁUGI.
Zostawmy naszym dzieciom nie tylko wolność i długi, zostawmy im normalność.
http://www.forum.polityka...opic.php?t=5249
Propozycja sprawiedliwego systemu emerytalnego.