Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SONDA czy ekonomisci powinni przyjac zaproszenie...

(3)
2012-09-08 18:31 | Psiakostka
Dlaczego az 50% czytelnikow uwaza ze nie powinni przyjac zaproszenia na debate? Czy wy jestescie gotowi zyc w normalnym kraju, chyba nie skoro tak sie zacietrzewiacie. Plawicie sie w nienawisci do prawicy i krytykujecie rzad Tuska, ale chyba sami nie wiecie o co wam tak do konca chodzi. nie macie wizji ludzie! Kraj trzeba jednoczyc a nie pielegnowac podzialy. Widze..nie ciemnosc, ale intelektualny pustostan wsrod internetowych czytelnikow Polity
 • 2012-09-08 20:09 | zet

  Re:SONDA czy ekonomisci powinni przyjac zaproszenie...

  To nie jest objaw zacietrzewienia.Raczej niepewności co do faktycznego celu takiego spotkania.Gdyby tę debatę zorganizowano przed ogłoszeniem programu ekonomicznego PiS,cel byłby rozpoznawalny.Natomiast wywoływanie dyskusji po jego ogłoszeniu jest postrzegany jako manipulacja polityczna, która ma służyć propagowaniu pomysłów ekonomicznych opozycji przy wsparciu autorytetów z tej dziedziny. Co np. ma się stać z konkluzjami i wnioskami,jakie się pojawią?
  Poglądy większości ekonomistów z "listy prezesa" są znane.Przedstawiają je pisemnie i ustnie w różnych mediach. Także na forum w "polskim Davos",czyli w Krynicy. Lecz jeśli znajdą się chętni,niech rozmawiają,lepsze to od wojen.
 • 2012-09-10 06:27 | wladimirz

  A dlaczego mieliby nie przyjąć???;-)

  j.w.