Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(4)
Znacznym echem odbiła się deklaracja byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w sprawie Kory Jackowskiej. Pan prezydent opowiedział się za paleniem, posiadaniem i dostępnością marihuany w handlu. Dziękujemy. Oleksy powiedział kiedyś o Kwaśniewskim – „Oluś zawsze był krętaczem”. Dziś pewnie rzekłby – skrętaczem.
 • 2012-09-12 10:36 | m.

  mea pulpa

  Nie mozna lepiej okreslic wypowiedzi JKM, brawo Kuba!
 • 2012-09-12 10:42 | Bill

  Re.

  Nie rozumiem ludzi, którzy oglądają polską ligę lub mecze reprezentacji Polski. Tutaj nasuwają mi się słowa J.K.M. Nie lepiej obejrzeć Barce, Real, Arsenal, itd., piłkę na najwyższym poziomie! To tak jakbym jadł stare suchary mając jednocześnie na stole krewetki, homara itd.
 • 2012-09-12 13:08 | Pro-Kontra

  Album z aktami pani Natali Siwiec na pewno nie będzie zbyt ciężki.

  Pani Natalia reprezentuje intelektualny pustostan dlatego też jej album z aktami będzie bardzo lekki.
 • 2012-09-14 14:12 | Kures Ka Agnieska

  Re:Mea pulpa

  Nie ma sie co dziwic, ze obecnosc Siwiec oburza. Prymitywna reklama taniej chirurgii z krajow 3 swiata, sztucznie lansowana w polskich mediach - to wkurza. Skoro nie ma miejsca na prawdziwe osobowosci, ludzi zdplnych i majacych cos do zaoferowania - jest miejsce na plastik, to prosze sie nie dziwic ze nie kazdy chce miec takie "bozyszcze".