Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gdzie się podziała misja TVP?

(13)
Szkoda, że państwo tego nie widzą! – znowu, tak jak przed kilkudziesięcioma laty, mogli wykrzykiwać sprawozdawcy radiowi relacjonujący przebieg meczu Czarnogóra - Polska i Polska-Mołdawia.
 • 2012-09-12 12:32 | zygmuntfr

  Telewizja ma misję krzewienia wiary chrześcijańskiej w narodzie. Na różne Plebanie, Ojców Mateuszów

  transmisje mszy nigdy kasy nie brakuje. Oczywiście brakuje na programy edukacyjne, programy dla dzieci, filmy czy teatry.
 • 2012-09-12 12:44 | wojtek-gdansk

  Zorganizowano po raz kolejny „dzień otwarty”. Przyszły tłumy.

  "Zorganizowano po raz kolejny „dzień otwarty”. Przyszły tłumy."
  Czy te tłumy przyniosły ze sobą kwity opłacenia abonamentu? Wątpię. Bo tłumy najczęściej lecą na darmochę.
 • 2012-09-12 15:32 | kaesjot

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Na "gwiazdy ekranu" też nie !
  Honorarium za jeden występ takiej "gwiazdy" przed kamerami odpowiadające kilkumiesięcznej, przecietnej pensji to przypadkiem nie przesada ?
 • 2012-09-12 17:50 | Byniek

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Czekam na upadek TVP. To co jest nie może dalej trwać; te bizantyjskie struktury, gwiazdorskie gaże dla miernot ( np. H. Lis ), odprawy idące w setki mln. złotych, powtórki, żadnych nowości, brednie w kółko tych samych polityków. Może na gruzach, po głębokiej refleksji, coś powstanie na miarę przeciętnie chociaż inteligentnego widza. Jeżeli abonament, to oczywiście żadnych reklam.
 • 2012-09-12 20:26 | zet

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Szczerze mówiąc,też czekam na upadek TVP. Z tego co widać /i słychać/ reformowanie tego publicznego medium jest niewykonalne w obecnym stanie.
  Wszyscy /no,może prawie/ zainteresowani losami TVP niewiele mówią o koniecznych zmianach, zaś wiele,nawet bardzo wiele o abonamencie.Czyli o podłym,komunistycznym haraczu,który powinien był zniknąć 20 lat temu.
  I wmawiają telewidzom,iż pracują tam "misjonarze",których jedyną troską jest dostarczenie wiedzy i informacji.
  Rola telewidza, pokornego płatnika abonamentu się kończy.Albo będzie on miał wpływ realny na tworzenie /i przedstawianie/ programów albo wypnie na ten państwowy wynalazek swoje 4 litery.
  Obowiązek rejestracji radia,telewizora w XXI wieku to gruba przesada.
 • 2012-09-13 00:45 | wicur

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Przeciez TVP od paru lat planuje i gospodaruje deficytem a nie zyskiem wiec jaki jest sens istnienia takiego stworu? To jakas paranoja.
 • 2012-09-13 00:54 | maksymilian

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Proponuję wystąpić z ofertą do rządu brytyjskiego, aby zamienić TVP w filię BBC. Inaczej nie ma szans na poprawę. Kiedyś jeszcze wierzyłem, że nadejdzie dzień sprawiedliwości i szczerych intencji do oczyszczenia tej stajni Augiasza, wystarczyć tylko pozbyć się tej całej zgrai buców, niedouków i karierowiczów pousadzanych tam głównie przez różne prawicowe opcje. Jak na razie TVP skutecznie oczyściła się ze wszystkich prawdziwych osobowości i indywidualności o wysokim poziomie intelektualnym i kulturowym, a zapełniła marnymi ćwierćinteligentami nadrabiającymi swój mierny poziom mniej lub bardziej buńczucznymi i pewnymi siebie minami na gębach. Co to za kraj, w którym chamowate miernoty w rodzaju Lisa osiągają pozycję największych tuzów dziennikarstwa za horrendalne wynagrodzenia? Brakuje pieniędzy na misję? Wolne żarty!
 • 2012-09-13 11:15 | Misja ? G...nie misja

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Telewizja polska staje sie powoli przytułkiem dla państwa Lisów. Pani Hanna Lis raczy zarabiać po kilka tysięcy dziennie....dla przypomnienia kryzys, spadek opłat abonentowych. G...prawda liczy się lojalność Lisów wobec PO i Tuska
 • 2012-09-13 14:43 | żyga

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Gomułka, aby Polska nie miała długów ,nie dał 25 tysięcy dolarów na transmisję mistrzostw świata ,w których Pele pobił Włochów.W Sudetach zniszczono wszystkie rury ,z których robiono anteny na Czechosłowację.Historia wróciła jako farsa.Gomulka nie zostawił długów ,Tusk ogromne ,i już widać że koniec obu taki sam.Bo piłka kopana to opium naszych czasów ,jak religja wg dziadka Karola kiedyś.
 • 2012-09-13 18:24 | Jer-11

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Jezeli ktos tutaj mowi o "misji", to mozna zakladac, iz panstwowa TV w Polsce rzadza misjonarze... Moze wiec lepiej wyslac ich na jakas "misje", np. do Afryki?
 • 2012-09-14 11:23 | Apo

  Jaka misja? Chyba polityczna...

  "Oczywiście, można by zapytać, skąd w takim razie biorą się pieniądze na koszmarne i kosztowne programy rozrywkowe oraz wysokie honoraria dla gwiazd, z których większość zawdzięcza ów status kolorowym magazynom". No właśnie... Poza tym dopóki TVP będzie łupem kolejnych ekip politycznych (bez różnicy - bardziej czy mniej zachłannych), to niech sobie na nią płacą członkowie tych partii, których nominaci aktualnie władają ta instytucją...
 • 2012-09-17 18:46 | blue

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Kiedy w Polsce zostanie zlikwidowany faszystowsko-komunistyczny OBOWIAZEK rejestrowania odbiornikow radiowych i telewizyjnych?
 • 2013-02-10 19:30 | mecc

  Re:Gdzie się podziała misja TVP?

  Apeluje do Tvp by przywrocila przede wszystkim kulture wysoka, muzyke powazna, ktora w minonych paru latach niestety zupelnie zniknela z Publicznej Telewizji, sztuke, literature, poezje, historie sztuki, nauke, edukacje. Dziedziny te wypelniaja niewielki, niemal zerowy procent czasu antenowego na kanalach takich jak Tvp2, Tvp1. Tvp Kultura, z kolei, to kanal, ktory ma niewielki procent odbiorcow. Problem z mediami jest powazny.