Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Konkursy biznesowe na polskim rynku

(3)
2012-09-13 21:06 | Joana777
Czy takie inicjatywy są potrzebne? Co sądzicie o nagradzaniu innowacyjnych i spektakularnych osiągnięć w świecie biznesowym? Powinno być o nich głośniej jak np o nagrodach przyznawanych artystom i celebrytom?
  • 2013-10-22 00:27 | Merc98_p

    Re:Konkursy biznesowe na polskim rynku

    Wydaje mi się, że takie inicjatywy są jak najbardziej potrzebne. Niekoniecznie nagrody dla celebrytow, a właśnie dla 'zwykłych' ludzi z super pomyslem na siebie. Ja ostatnio wpadłem na konkurs Think Big org. przez UPC Biznes. nie dla gwiazd czy potentatów, a wlasnie dla innowaccyjnych, młodych działających firm. z każdej branży. nagroda całkiem obiecująca bo 40 tys. Ale tak mi sie wydaje z mojej perspektywy, że mając takie konkursy dla w sumie każdego wnoszą one o wiele więcej. Bo mlodych firm jest całkiem sporo ostatnimi czasy, a ile na celebrytów mozna patrzec :)
  • 2013-10-22 08:46 | mert_99

    Re:Konkursy biznesowe na polskim rynku

    Są potrzebne te wspierajace zwlaszcza polski biznes. stawiające na kreatywność i innowacyjność. co po nagrodach dla celebrytów? to jest oddzielna kategoria. Nagroda dla lokalsów z fajnym pomyslem na biznes to 1. wsparcie rozwoju 2. promocja i możliwość zaslynięcia dla takiego przedsiębiorstwa. ja ostatnio wpadłem na artykuł dot. konkursu w podobnym klimacie think big przez upc bodjaze robiony. nie wiedzialaem ze sie czyms takim tez zajmują. wiec mile zaskoczenie. i wlasnie ten konkurs jest dla firm z kazdej branzy. wiec kazdy ma szanse wygrać no i wiadomo przy okazji wyprowadzac swoj biznes.