Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co zagraża Sopotowi

(6)
Położenie i renoma Sopotu powodują, że grożą mu liczne niebezpieczeństwa. W sezonie i po.
 • 2012-09-15 08:01 | Wojtek

  Sopot byl jest i bedzie

  najpiekniejszym miasten. Sopot i Gdynie zobaczylem w 1945r jako7 latek na wakacjach letnich . Po powstaniu Warszawskim jedna z ciotek zamieszkala na Grunwaldzkiej przy Monciaku a druga na Wzgorzu Nowotki przy PKP Wzgorze Nowotki w Gdyni. My w Warszawie mieszkalismy w piwnicy a ciotki mialy piekne apartamenty z ciepla woda i lazienkami. I na dodatek te tlumy ludzi naplazy w Sopocie i ten facet we fraku i cylindrze a w pozniej Kalina Jedrusik gwiazda deptaka. To byly cudowne lata.
 • 2012-09-15 13:56 | Janina Nowicka

  Spotowi zagrażaja przekręty

  "Raczkujący samorząd popełniał błędy, jakich dziś się nie da naprawić". Cha, cha. Dobre sobie. Raczkujące kliki od razu zaczęły robić geszefty. I robią dalej.

 • 2012-09-15 14:29 | wladimirz

  Rodzina Hallów!!!;-)

  j.w.
 • 2012-09-16 12:55 | antoni

  Re:Co zagraża Sopotowi

  Podejżewam że ciotkom ktoś te ładne mieszkania musiał zostawić. W przeciwnym razie też mieszkałyby w piwnicy.
 • 2012-09-17 04:14 | sopociak

  Re:Co zagraża Sopotowi

  Sopot nadal ma pare podstawowych problemow do rozwiazania:
  -weliminowanie ruchu tranzytowego Gdansk - Gdynia obecnie na Aleji Niepodleglosci
  -dojazd do obwodnicy
  -brak miejskich dlugoterminowych parkingow dla przyjezdnych
  A poza tym reszta ureguluje sie sama.
 • 2012-09-17 12:28 | kocham sopot i Pis

  Re:Co zagraża Sopotowi

  Hamulcowi Sopotu bez wizji pomyslu wracajacy do PRLu. Wszystko na nie . Mowienie o rownych i rowniejszych w kontekscie rozwoju miasta to slogan bajer pod publiczke .Prosze przesledzic obrady sesji rady miasta ,zeby przekonac sie ,ze to prawda. 2 lata bez pomyslu na miasto to jest ich sukces