Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

CBA bada przeszczepy rogówek

(2)
Odwołanie krajowego konsultanta w dziedzinie medycyny nie jest niczym wyjątkowym. Wyjąwszy formę. Minister zdrowia obwieścił w mediach, że właśnie doniósł na prof. Jerzego Szaflika do Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
 • 2012-09-17 05:40 | adler67

  Po co są konsultanci?

  Jestem lekarzem, ktory pracował kiedyś w polskim szpitalu i nie do końca pojmuję rolę konsultantów, zarówno krajowych i wojewódzkich. Rzadko można przesłać pacjenta ze szpitala powiatowego, bo zakłócałoby to dobre samopoczucie owego konsultanta. W przypadku jakiegokolwoek kształcenia to wyjątkowo można naniego liczyć. Np. konsultant regionalny ginekologii w pomorskim kilka lat temu zakazał operacji z powodu raka szyjki macicy w całym województwie, zeby móc przechwytywać te pacjentki. Po prostu skandal. Pan profesor urologii w Uniwersytecie Jagiellonskim zatrudnil swojego syna, córke, oraz zięcia i synową. Bez reakcji ze strony władz uczelni. Profesorzy i ordynatorzy są tylko i wyłącznie po to, by realizować swoje zachcianki, zazwyczj w sposób bezczelny i z niebywałym wręcz tupetem.
 • 2012-09-18 23:03 | apo co?

  Re:CBA bada przeszczepy rogówek

  Oj, młody Ty chyba jeszcze, doktorze, a już głupi chyba. (albo zagraniczny). Sam sobie w w swoim liście odpowiedziałeś, po co są konsultanci wojewódzcy, krajowi itp. Są przecież synowie, zięciowie, córki i cała gromada "podwisiorków". Muszą z czegoś żyć.
  A po co minister Zdrowia, Szczęścia i Wszelkiej Pomyślności?
  A po co setki przydupnych asystentów wszelkiej maści w urzędach centralnych?
  A po co setki przyklajstrowanych do urzędów wszelkiego stopnia "ekspertów", firm doradczych i temu podobnych pięknoduchów?
  A po co, a po co, a po co...
  DLA KASY, doktorze, DLA KASY I WŁADZY!
  Starą zasadę "dziel i rządź" jest w stanie pojąć nawet malarz kominów, a Pan, doktorze się pyta...
  Pozdrawiam.