Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

...i znowu rewelacyjna sonda

(2)
2012-10-09 19:18 | Psiakostka
Co to są te "inne" na które mielibyśmy głosować?? Czy nie możecie np. podać PARTIA KOBIET, PARTIA ZIELONYCH CZY PIRATÓW.. Jezeli główni gracze sie nie sprawdzają to może czas zagłosować na coś nowego? Dlaczego WY, obywatele i wyborcy, nie dokonujecie logicznych wyborów? Nie spisuje sie PO, w SLD rozpierducha, a PIS was odstrasza to glosujcie na PARTIE ZIELONYCH i wymiencie pionki na szachownicy!! (miast 'wyrzucać glos' bądź marnować go na starych, bezuzytecznych wyjadaczy)
 • 2012-10-09 21:23 | joot

  Re:...i znowu rewelacyjna sonda

  Ciarki przechodzą po plecach, kiedy się czyta takie opinie. Wymieńcie pionki na szachownicy.
  Polska to nie jest szachownica, którą można wsadzić do szuflady, kiedy się znudzi i zagrać w pasjansa albo tetris.
  Wyobrażasz sobie, co by się stało na drugi dzień po wyborach, gdyby wygrała jakaś partia zielonych, niebieskich, pomarańczowych czy żółtych w seledynowe groszki?
  Jakie taka partia, której działacze zmieściliby się w trzech autobusach, ma ( uwaga!) ZAPLECZE POLITYCZNE?
  Kogo za miesiąc po wyborach obsadza w ministerstwach, urzędach wojewódzkich?
  Robi łapanki na ulicach, czy daje ogłoszenia do gazety?

  Ludzie opamiętajcie się i przestańcie eksperymentować.