Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kuba Słomkowski w "Hali odlotów"

(4)
2012-10-10 22:03 | m.kabat54
Kuba Słomkowski w nowym programie TVP Kultura "Hala odlotów" dał popis swoich możliwości, no i zakasował tych wszystkich, którzy uważają, że Abbey House ma słabych artystów. Kuba wymiata!
 • 2012-10-12 17:12 | Tadeusz54

  Re:Kuba Słomkowski w

  Nie znam dobrze działalności Abbey House, ale też nie rozumiem tych odwołań do moralności ze strony krytyków. Zdaje się, że firma nie wykorzystuje trudnej sytuacji sztandarowych artystów krytycznych, aby zarabiać na ich niedoli pieniądze, a wypłaca stypendia świadomym warunków umowy twórcom. Główny kłopot najwyraźniej stanowią same pieniądze. Sztuka obaliła już chyba wszelkie tabu poza tym jednym...
 • 2012-10-15 20:22 | izabella80

  Re:Kuba Słomkowski w

  Agata Kleczkowska też zrobiła dobre wrażenie. Niepotrzebnie się tak na nią rzucili. Skoro jej obrazy się podobają i znajdują nabywców, to na czym polega problem? Chyba ludzie mają prawo kierować się swoim gustem i decydować, na co wydawać pieniądze.
 • 2012-11-14 15:51 | Barbara

  Re:Kuba Słomkowski w

  To zwykła zazdrość. Młodzi artyści niestety nie mają łatwo u nas, w Polsce. Jeśli jest dobry to okaże się za kilka lat, jak zbuduje swój wizerunek.