Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

odpowiedzialnosc

(1)
2012-10-13 04:40 | WaldK
Tusk zapewnia jaka to wielka odpowiedzialnosc ponosi, ale czy ktos slyszal zeby jakikolwiek polityk polski byl za cos pociagniety do odpowiedzialnosci, chocby za notoryczne zaniechania i dzielenie spoleczenstwa. nierob i leniuch, pare ladnych slow i jakos to leci, zapowiedzi i planow, zamierzen i wydatkow bylo wiele, ale kto to wszystko sprawdza w potoku codziennych klopotow, nikt nie zaglada do expose, gdy pierwszy raz byl premierem. nie ma ani slowa o reformach szkol wyzszych, ani slowa o innowacyjnosci i kreatywnosci spoleczenstwa za to sa tylko wydatki, na pobudzenie itd kiedy przestanie byc juz premierem kto splaci ten bilion i dwa jeszcze jakie zwrosnie dlug publiczny, przeciez nie on z emerytury tylko my