Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ranking bankowych aplikacji mobilnych na tablety

(1)
2012-10-23 14:17 | Jacek Sosło
"Gazety Bankowej" zweryfikowała oferty 55 polskich banków pod względem aplikacji mobilnych na tablety. Inspiracją do stworzenia rankingu było przygotowanie wydania tabletowego "Gazety Bankowej".

Ranking wygrywa bezapelacyjnie Bank Pekao SA, drugie miejsce zajął Raiffeisen Bank Polska, a trzecie mBank. Raiffeisen Bank Polska otrzymał też specjalne wyróżnienie za największą dbałość o dodatkowe funkcjonalności dla użytkowników aplikacji!

Testerzy Gazety Bankowej, aby dokonać rankingu, poddali ocenie cechy aplikacji istotne z punktu widzenia użytkownika, elementy użyteczności aplikacji oraz jej funkcjonalności.

Więcej przeczytacie pod adresem: [url]http://gb.pl/projekty-bankowej/ranking-bankowych-aplikacji-mobilnych-na-tablety-ios-i-android.html[/url].

Wejdźcie, przeczytajcie i piszcie!