Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ameryka czeka, Szostkiewicz

(1)
2012-11-06 18:55 | WaldK
wlasnie oddalem glos na Mitta, te madre wybory sprzed 4 lat wyszly nam fatalnie, cale szczescie mieszkam w usa a tu ludzie sa pragmatyczni i licza, nie marza, nie licza na manne rzadu, nie kupuja nadzieii, jeden raz z obama wystarczy. Zdumiewa mnie jak duzo lewicowych pismakow sie wszedzie produkuje, nawet chwili namyslu, latwo kupuja retoryke demokratow a ci przeciez walcza o wladze i wszystko mowia zeby osmieszyc przeciwnika, nawet jesli wygram obama co mu i sobie nie zycze, bedziemy miec nastepne 4 lata powtorki a tu trzeba noweho podejscia co tylko daje R