Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy te fakty świadczą o waszych pustych portfelach i ciężkim życiu

(9)
2012-11-11 19:47 | marekkopala
Rozgrabianie majątku Polski i Polaków - największe afery. Jerzy Truchlewski
ZNOWU TROCHĘ CIEKAWYCH SPRAW:
Afery, grabieże i straty Polski:
1. Grabież srebra i złota FON plus cztery miliony dolarów przywiezionych z Londynu do Polski przez gen. Tatara. Strata FON – 4 miliony złotych.
2. "Urwanie łba" 195 wielkich afer dokonanych przez prominentów żydo-komuny (PRL). Dane w/g informacji prasowych lat 80-tych. Strata 12 bilionów złotych.
3. Grabież dobytku 300 rodzin tzw. wrogów ludu z Krakowa oraz występujących w mniejszym zakresie na terenie całego kraju wysiedleń w okresie bitwy o handel. Polegało to na wytypowaniu właściciela bogatego domu lub mieszkania. Wtajemniczeni UB-ecy właściciela zabijali lub aresztowali a majątek ich był przechwytywany przez morderców z Bezpieki. Straty 1 bilion złotych.
4."Urwanie łba" sprawie "wystrzał" (kradzież depozytów, wymuszanie okupu od cinkciarzy). Udziałowcami afery byli pułkownicy i generałowie MSW. Straty skarbu państwa - 2 biliony złotych.
5. Bitwa o handel z lat 1945-1950 pod nadzorem Żyda-Minca. Odebrano wówczas Polakom dorobek całego życia, dorobek wielu pokoleń polskich rodzin. Straty astronomiczne - 200 bilionów złotych.
6. Ograbienie Skarbu państwa w aferze alkoholowej, przechwycenie i zniszczenie Polskiego monopolu Spirytusowego i Tytoniowego. Straty astronomiczne - 50 bilionów złotych.
7. Ograbienie, okpienie, "wystrychniecie na dudka" półtora miliona Polaków z tytułu przedpłat mieszkaniowych. Bezdomni po 20 latach nie mają ani mieszkań ani pieniędzy. Straty astronomiczne 100 bilionów złotych.
8. Afera nabranych naiwniaków na bezpieczna kasę Grobelnego. Współudział ministra Krzaka. Straty - 3 biliony złotych.
9. Ograbienie 8 milionów emerytów z 40% składek ZUS. Polacy w pocie czoła pracowali za głodowe pensje dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkładali ze swego wynagrodzenia 40% dla ZUS. Oszczędności te zostały zagrabione, a obecnie biedne państwo nie posiada funduszy na wypłacenie emerytur. Straty 100 bilionów złotych.
10. Ograbienie Skarbu państwa i Polaków przez tworzenie uprzywilejowanych przedsiębiorstw i fundacji: żydowskie PAX, INKO, LIBELLA, Fundacja Nisenbauma, wszelkie inne Fundacje. Firmy te przez 47 lat nie płaciły i nadal nie płacą ceł i podatków. Straty 100 bilionów złotych.
11.Afera przemytnicza MSW Żyda gen. Matejewskiego. 18 tysięcy dukatów plus złoto. Aferze urwano "łeb" a złoto podzielono miedzy mafiosów MSW. Straty - 18 tys. dukatów. 12. Afera MSW gen. Milewskiego (żelazo - żądło). Napady, rabunki przemyt złota. Sprawie urwano "łeb" a walory dewizowe podzielono miedzy wtajemniczonych mafiosów MSW. Straty 5 bilionów złotych.
13. Afera FOZZ Straty 10 bilionów złotych.
14. Afera rublowa, transfer z byłego ZSRR. Straty skarbu państwa 8 bilionów złotych.
15. Afera rublowa, transfer z b. NRD. Straty Skarbu państwa 12 bilionów złotych.
16. Afera Art-B w tym zniszczenie Ursusa. Straty 20 bilionów złotych.
17. Afera paszportowa, machloja polskich Żydów MSW z angielskimi Żydami. Wydmuchanie Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Straty Skarbu Państwa 16 milionów dolarów (US)
18.Afera z zakupem śmigłowca Bella. Machloja amerykańskich Żydów z polskimi Żydami. Za zniszczenie polskiego przemysłu lotniczego, nasi rodzimi targowiczanie pobrali 5 milionów dolarów łapówki. Z tego powodu 70 tysięcy polskich robotników (wysoko wykwalifikowanych) poszło na bruk. Zdolność obronna Polski została obniżona. Zniszczono fabryki przemysłu lotniczego i obronnego, które były wybudowane po 1918 roku z inicjatywy Kwiatkowskiego (COP) i wysiłkiem całego Narodu. Budowa COP-u miała na celu przygotowanie Polski przed agresja Hitlera i Stalina. Straty 100 bilionów złotych.
19. Ograbienie Polaków przez odebranie działek budowlanych, ziemi, lokali handlowych, placów prawowitym właścicielom. Tylko w Warszawie odebrano 20 tysięcy działek, które prawem Chanuka przydzielono oczywiście tylko Żydom i masonom. Np., przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy i wielu dzielnicach Warszawy i kraju. Przy Al. Wilanowskiej w Warszawie na terenie odebranych bezprawnie działek nomenklatura PZPR wybudowała przepiękne wille o czerwonych dachach. Społeczeństwo Warszawy nazywa ten super ekskluzywny zakątek "Zatoka Czerwonych Świn". Należy do tego jeszcze dodać, ze Kiszczak i jego kolesie żydowskiego pochodzenia (sama generalicja i pułkownicy), budowali wille silami żołnierzy poborowych. Budynki te potem sprzedali po spekulacyjnych (przepraszam rynkowych) cenach, an czym zarobili po 100.000 dolarów. Straty w skali kraju 10 bilionów złotych.
20. Pozbawienie Polaków poszkodowanych przez Trzecią Rzeszę Niemiecką odszkodowań za roboty przymusowe i obozy pracy przymusowej w czasach okupacji. Straty 500 miliardów Marek zachodnioniemieckich.
21. Koszty stanu wojennego poniesione przez żydo - generalską mafię w obronie swych mafijnych interesów. Straty ekonomiczne 25 miliardów dolarów (US).
22. Koszty utrzymania mafijnego PRONU przez 10 lat 10 bilionów złotych.
23. Machloje z przekształceniem 1600 największych fabryk polskich. Odebranie Narodowi i przekazanie obcym. Straty astronomiczne. Jest to powtórka bitwy o handel z czasów Żyda Minca w latach 1945-1949. Straty 100 bilionów złotych. 24. Bizantyjska rozrzutność w kancelariach prezydenta i jego pałaców i ukrytych pieniędzy na różnych kontach przepadło FON. Straty 10 bilionów złotych.
25. Zniszczenie ciężkiego przemysłu zbrojeniowego. Porwanie 6 handlowców w celu wyeliminowania Polski z arabskich rynków zbytu. Pozbawienie Polski taniej ropy z Iraku i eksportu budownictwa. Straty z tytułu utraty rynków arabskich – 10 miliardów dolarów.
26. Rakietowa machloja żydo-polskich generałów z żydo-sowieckimi generałami na zakup od sowietów przestarzałych rakiet na wyposażenie Wojska Polskiego. Fakty te opisywał i wyliczył straty płk. Rajski ("Nowy Świat" z 11.03.1992). Polska zapłaciła za złom rakiet. Strata 60 miliardów dolarów.
27. Grabież 6 ton złota plus monety o wartości numizmatycznej, znalezione zostały w 1982 roku w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Poszukiwań dokonali saperzy WP oraz lotnictwo LWP za cenę ogromnych kosztów. Znaleziony skarb został przekazany do żydowskiego banku "Zloty Cielec" - jako własność "Sanchedrynu" (Tajny Rząd żydowski). Monetami srebrnymi i złotymi podzielili sie wtajemniczeni mafiosi wybranego narodu "cyklistów": Jaruzelski, Poradko, Kiszczak, Barański, oficerowie SB: Siorek, Liwski i Zbigniew Dzięgielewski, gen. Bula. Resztki tego złota w ilości 2 kg odkryła przypadkowo służba porządkowa w piwnicach Belwederu, które zapomniał gen. Jaruzelski. Ciekawe? Który to Rasputin ukrył złoto? Fakty te opisał "Wprost" z 7.06.1993. Wojskowa Prokuratura w Warszawie na podstawie prawa Talmudu urwała "łeb" sprawie. Straty skarbu państwa - 6 ton złota plus monety złote i srebrne.
28. Na koszta kampanii wyborczej w wyborach 27 października 1991 roku - Komitety Wyborcze (te wtajemniczone) pobrały pożyczki w NBP w wysokości 6 bilionów złotych. Pieniędzy tych nie zwrócono do banków do dnia dzisiejszego. Na interpelacje poselska w tej sprawie Salcia Waltz wykręciła się tajemnica bankowa. Według Salci Waltz Polski Naród nie Mozę dowiedzieć sie prawdy o tym, jak jest okradany. Właśnie za te ukradzione Polakom pieniądze oplakatowano rabinami cala Polskę. Za te pieniądze wybraliśmy 70% "Knesetu" (parlament Izraela) a nie polski Sejm.
29. Afera Gawronika, który do spółki z płk. Grzybowskim z Wojsk Ochrony Pogranicza, w noc sylwestrowa 1988/89 rekami żołnierzy poborowych pobudowali 80 kantorów wymiany walut na granicach PRL. Wszystkie zezwolenia Gawronik załatwił o godz. 24 w nocy. Polski Kowalski na taka decyzje administracyjna czekałby miesiące a nawet cale lata. Afera Gawronika mogła być zrealizowana, bo była wykonywana w interesie "Złotego Cielca" i do Spółki z ówczesnym ministrem finansów, który uprzedził Gawronika o wprowadzeniu wolnej wymiany walut. Łącznie afery Gawronika Art-B, Ursus, kantory przekraczają sumę 5 bilionów złotych.
30. Afera dewizowa biznesmena z żelaza. Kazimierz Janosz do spółki z I Departamentem MSW przywiózł z przemytu 200 kg złota. Złoto to rozpłynęło sie w depozycie MSW. Zapytajcie Milczanowskiego jakie to krasnoludki ukradły omawiane złoto. Strata skarbu pastwa wynosi – 200 kg złota.
31. Afera pomocy dla bezrobotnych? Polska otrzymała rzekoma pomoc dla bezrobotnych z banku "Zloty Cielec" w wysokości 100 milionów dolarów na lichwiarskie procenty. Z tej sumy aż 30 milionów (USD) wypłacono doradcom zachodnim. Polscy bezrobotni z tych pieniędzy nie otrzymali ani centa. Właśnie za pieniądze dla bezrobotnych bawią się zagraniczni doradcy w hotelu "Mariot". Miesięcznie ich wynagrodzenie wynosi 40 tys., dolarów. Fakty te omówił w "Listach o gospodarce" red. Bober w styczniu 1994 roku. Straty Skarbu Państwa wynoszą 100 milionów USD kredytu plus odsetki (lichwa) = 100 milionów USD.
32. Afera banku śląskiego. Dwaj Żydzi Kowalec i Borowski rąbnęli z banku śląskiego 10 bilionów złotych. Nie podlegają sądowej odpowiedzialności, ponieważ jako wybrańcy narodu są wyjęci spod polskiego prawa. Podlegają pod prawo Mojżeszowe. Straty Skarbu Państwa - 10 bilionów złotych. Razem straty Skarbu Państwa wynoszą: - 954 bilionów złotych, - 6 ton 200 kg złota, - 18 tysięcy dukatów, - 500 miliardów DM, - 95 miliardów 20 milionów US Dolarów do tego bilansu należałoby doliczyć nigdy niewypłacone wielomiliardowe odszkodowania za agresje, zniszczenia wojenne, ludobójstwa od Niemiec, Rosji, Izraela, (żydostwo masowo brało udział po stronie hitlerowskich Niemiec i żydobolszewickiej sowieckiej Rosji w rzeziach ludobójczych dokonywanych na Polakach, a po wojnie w stalinowskim aparacie terroru) Oblicza się, że straty Polski w wyniku niemieckiej agresji 1939 - 1945, wynosiły około 500 mld USD (można przyjąć, że przejęte przez ZSRR polskie ziemie z istniejącym na nich majątkiem stanowią stratę porównywalną), odszkodowania za zdradę i złamanie umów i paktów od USA i Anglii, oraz za zdradliwe oddanie Polski w niewole Stalinowi i 45 lat żydokomunizmu. W wyniku akcesji do UE Polska straciła (wg różnych źródeł) od 600 mld USD do 2 bln USD. W wyniku akcesji do UE i spłat długów Polska w latach 2004-2006, ponosi straty w wysokości ok. 80 mld USD rocznie.

W tym strasznym rejestrze pogrzebana jest przyczyna polskiego kryzysu i luka w budżecie państwa. Wartość zagrabionych walorów dewizowych przekracza dwukrotnie roczny budżet państwa. Gdyby rząd Polski powołał specjalne organa w tej sprawie i odzyskał zagrabione fundusze, to Polska stałaby sie najbogatszym krajem świata - mlekiem i miodem płynącym. (przy jednoczesnym zreformowaniu systemu monetarnego likwidującego całkowicie żydowską lichwę). Niestety!
Żydzi są wszędzie, sędziowie, prokuratorzy, prawnicy, politycy urywają łeb lub nie wszczynają śledztwa w każdej sprawie, gdzie sprawcami są żydzi, bo prawo Talmudu jest nadrzędnym prawem nad polskim prawem tubylczym.
--J.T. Gdańsk
TO JEST TO CO PANU MÓWIŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marek Kopala autor www.polacypobudka.pl Ruch Palikota
 • 2012-11-11 21:15 | marekkopala

  Re:Czy te fakty świadczą o waszych pustych portfelach i ciężkim życiu

  Panie Osinski, jestem mezczyzna. Moje niepowodzenia nie maja zadnego znaczenia. Natomiast niepowodzenia Kraju, Polskiego Spoleczenstwa, czyli mojej OJCZYZNY są dla mnie rzecza wolajaca o SPRAWIEDLIWOSC. Dziwie sie Panu ze dla Pana przyszlosc Pana dzieci i wnukow w tak poniewieranym Kraju jest bez znaczenia. Ale to nie tylko dla Pana dbalosc o przyszle pokolenia jest bez znaczenia. To jest dla 99% polskiego spoleczenstwa pazernosc, chciwosc, obluda i wykorzystywanie wszystkich nadarzjacych sie okazji dla pomnozenia wlasnych korzysci materialnych. Myslalem ze forum polityki to forum PATRIOTÓW. Okazuje sie ze nie, wiec niech Pan przynajmniej pomysli o tym co zostawia Pan swoim przyszlym pokoleniom i przez kogo poniewieranym. Marek Kopala autor www.polacypobudka.pl
 • 2012-11-12 18:54 | zet

  Re:Czy te fakty świadczą o waszych pustych portfelach i ciężkim życiu

  "Natomiast niepowodzenia Kraju, Polskiego Spoleczenstwa, czyli mojej OJCZYZNY są dla mnie rzecza wolajaca o SPRAWIEDLIWOSC."

  Znowu się okazuje,że to nie my winni ale "oni"."Wykolegowali" nas i puścili w skarpetkach. Ciekawe jak długo jeszcze będziemy grali role "oskubanych nieudaczników", cierpiętników szukających litości u innych narodów.
  Ojczyzna potrzebuje mądrego kierownictwa, dobrej organizacji życia zbiorowego,pracy i zaangażowania w sprawy publiczne obywateli. Bez spełnienia tych warunków nadal będziemy się pogrążać w "polskim piekiełku", w którym nie rozmawiamy ale się kłócimy,nie pracujemy uczciwie, bo uważamy,iż dobrobyt można wymodlić.Szukamy sprawiedliwości nie dając jej innym.Zazdrościmy,zamiast się uczyć od lepszych i ich naśladować.
 • 2012-11-12 19:20 | camel

  Re:Czy te fakty świadczą o waszych pustych portfelach i ciężkim życiu

  Klikam "odpowiedź" pod twoim postem, bo pod moim, usuniętym nie ma tej opcji.

  A więc ad rem: okazuje się, że najparszywszy antysemityzm jest dopuszczalny. Nie jest dopuszczalna odpowiedź nań :) Rośnie nam ten antysemityzm i krzepnie. Zechciejcie zauważyć, jaki stał się już półoficjalny. Dla przykładu bardzo częste są informacje w prasie i portalach podane w sposób jak ostatnio: "Izrael prowadzi ostrzał strefy Gazy, są ranni". Bez słowa o tym, że w tym dniu najpierw spadło na Izrael ok. 70 rakiet wystrzelonych przez Arabów, że jeden pocisk trafił w samochód patrolowy z czterema Żydami w środku. Po co o tym pisać? Przecież nie chodzi o fakty, chodzi o to, żeby podkarmić polski antysemityzm. I ludzie czytają i się dziwują, po co ci Żydzi znowu strzelają do tych biednych i łaknących pokoju Arabów, tak sami z siebie? Pewnie dlatego, że mają już taką żądną krwi naturę...

  Powoli nawet ci, którzy nie byli dotąd antysemitami, zaczynają się "nawracać". Dołączać do "prawilnej" większości. Polityka brzydko się bawi wspomagając ten trend. Powtarzam: antysemityzm najbardziej szkodzi nam samym, Polakom. Wyzbądźcie się tej głupoty.
 • 2012-11-14 17:59 | marekkopala

  Re:Czy te fakty świadczą o waszych pustych portfelach i ciężkim życiu

  Antysemityzm rozbudowuja sami zydzi. Wiec dlaczego bedac tylko kielczaninem jestem antysemita? Dlaczego zydzi rozpwszechniaja swoja teorie antysemityzmu, a my nie rozpowszechniamy ze za takie traktowanie kielczan to zyd jest antypolak. Za takie pazerne i chciwe dojenie panstw to zydzi sa antyświatowymi. Jednak do nikogo nie dociera ze to zydzi graja na gieldzie, waluta. Jest to zubazanie panstw i spoleczenstwa. To zydzi sa specjalistami od operacji finansowych i sami je tak rozbudowuja ze z tego czerpia najwiecej korzysci. Wiec potraktujmy to ze Polak Polakowi tak samo jak Zyd Zydowi nie jest rowny. Marek Kopala autor www.polacypobudka.pl
 • 2012-11-17 22:55 | sobo23

  Re:Czy te fakty świadczą o waszych pustych portfelach i ciężkim życiu

  A arabowie nie lepsi bo kolaborowali z komunistycznymi władzami związku radzieckiego i prl-u też więc nie chwalta ich tak , to samo dotyczy wszystkich pro-socjalistycznych krajów jak włochy , szwecja czy finlandia lub wschodnie niemcy za czasów muru berlińskiego - to była poprostu zwykła ubecka siatka szpionów i kanalii
 • 2012-11-18 13:23 | Sławomir Osiński

  Re:Czy te fakty świadczą o waszych pustych portfelach i ciężkim życiu

  Pytanie w związku z usunięciem mojego wpisu : Czy człowiek,który szerzy antysemickie treści jest antysemitą,czy nie jest?.
 • 2012-11-18 18:31 | marekkopala

  Re:Czy te fakty świadczą o waszych pustych portfelach i ciężkim życiu

  No nareszcie sie Pan odezwal. Jak mozna szerzyc na swiecie antysemityzm? Kazdy Polak i innej narodowosci czlowiek ma wlasne poglady na temat ŻYDZI, wiec dlaczego wyrazajac je jest antysemita? Wiec dlaczego zydzi rujnujace finanse Polski i innych Panstw, ze swoja specjalizacja rujnacji, sa cacy a My antysemici?????????? Marek Kopala autor www.polacypobudka.pl
 • 2012-11-18 22:52 | Sławomir Osiński

  Re:Czy te fakty świadczą o waszych pustych portfelach i ciężkim życiu

  Sądzę,że może Pan zrozumie moją odpowiedż :NIE OSĄDZAJ NARODÓW PO CZYNACH JEDNOSTEK.
  "zydzi rujnujace finanse Polski i innych Panstw, ze swoja specjalizacja rujnacji," .Jakże bezpodstawne,szerzące nienawiść do innego narodu(antysemityzm )jest to zdanie.

  Żegnam.