Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zycie na koszt przyszłych pokoleń

(4)
2012-11-14 18:15 | kaesjot
Żyć na czyjś koszt to znaczy korzystać z tego, co ten ktoś wytworzył ( wypracował) nie dając nic w zamian.
Przyszłe pokolenia jeszcze nic nie wytworzyły a więc nie mozna korzystać z efektów z efektów ich pracy. Jest to kolejny sposób wciskania ludziom kitu przez tych, którzy nie splamili się żadną pracą poza spekulacją a to nie jest nic innego jak zawłaszczanie efektów pracy tych, którzy aktualnie pracują czyli mówiąc wprost okradanie ich.
Przecież nikt nie jest jednocześnie 10 razy madrzejszy, 10 razy silniejszy i 10 razy szybszy od przeciętnego człowieka, by uzasadniało to 1000-krotnie wyzsze zarobki od przeciętnych.
Jeśli mamy płacić za pracę to płaćmy uczciwie.