Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pawlak wyautowany

(3)
2012-11-17 19:49 | mrmarmark
Nie mogłem dokładnie odczytać tytułu ale już wiem dlaczego: teraz powinno być Pawlak wyautowany...
 • 2012-11-17 21:18 | zet

  Re:Pawlak wyautowany

  Coś się jednak szykuje. Prezes Jaro Zawsze Dziewica ksywka Polskęzbaw, przesunął termin zgłaszania votum nieufności,współrządzący chłopi zmienili szefa swej partyjki, PO organizuje wycieczki krajoznawacze dla aktywu.
  Być może koalicja się rozejdzie, jak to w przeszłości bywało.
 • 2012-11-17 23:56 | edek

  Re:Pawlak wyautowany

  a może psl'owcy, stadnie odwiedzający MG widzieli więcej niż dziennikarze.co widzieli? dostęp obu paniczy do obu parkingów MG.codzienne wizyty starszego panicza w MG (wejście dla VIP'ów.karta VIP) poza kontrolą recepcji i książką gości. ps."trzeba liczyć na dzieci" (dobrze ustawione).