Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

200 stron sukcesów Platformy (dużą czcionką)

(1)
Parlamentarzyści Platformy ruszają w Polskę zaopatrzeni w pomarańczowe książki „Pięć lat stabilnego rozwoju”. Na 200 stronach w 10 rozdziałach rozpisano to, co według rządu udało się zrobić przez ostatnie pięć lat.
  • 2012-11-29 16:18 | JeĆw

    Rzeczywistość kontra Pomarańczowa Książka

    Pomarańczową Książkę należałoby traktować nie jako zwykłą pijarowską publikację PO-PSL ale jako wybitne dzieło, wspaniale ubogacające annały humoru politycznego początku drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Niektórzy zapewne w bezkrytycznym aplauzie zakrzykną: autor, autor, autor tego wiekopomnego dzieła! Sądzę, że autor może być zbiorowy (wypracowania o osiągnięciach samych resortów), ale i o samym premierze Donaldzie Tusku krążą pogłoski, iż mimo nobliwego i bogobojnego wyglądu, obdarzony jest nieprzeciętnym - z cicha pękł - poczuciem czarnego humoru politycznego.