Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Brytyjczycy dyskutują o granicach wolności prasy

(2)
Po skandalu z hakowaniem prywatnych skrzynek odsłuchowych przez dziennikarzy tabloidu News of the World powstała specjalna komisja do zbadania kondycji moralno-profesjonalnej prasy brytyjskiej.
 • 2012-12-03 16:26 | Boppelsen

  robic nie robic

  W Pana artykule nie ma zadnych szczegolow co bylo w raporcie
  komisji. Nie ma tez zbyt wiele o nowej legislaturze.
  Jest jedynie konkluzja i to dosc konserwatywna - dobrze jest jak jest.
  Zatem wersja skrocona Pana artykulu moze zamknac sie w jednym
  zdaniu. To po co Pan pisal tak duzo o niczym? I jak w ogole
  mozna Panu wierzyc?
 • 2012-12-03 17:28 | Janusz

  Re:Brytyjczycy dyskutują o granicach wolności prasy

  Wierszyk do sztambucha Polityki.

  Humbert Wolfe :
  You cannot hope to bribe or twist,
  thank God! the British journalist.
  But, seeing what the man will do
  unbribed, there's no occasion to.

  Nie możesz liczyć, że przekupisz lub przekabacisz, dzięki Bogu! brytyjskiego dziennikarza. Ale patrząc co ten facet wyrabia bez żadnej łapówki, nie musisz się starać.

  Polityka "Tusku musisz" ma wątłe prawo do silenia się na pouczanie o standardach dziennikarskich. Tak bardzo chcecie popierać pewną partię że zatraciliście coś nieodzownego w dziennikarstwie - obiektywizm, szacunek dla faktów.