Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja spektaklu: "MP4", Mariusz Benoit

(1)
Dziesiątka młodych, pełnych energii i zwyczajnie fajnych ludzi śpiewa ujmująco i ze zrozumieniem 24 utwory z sensownymi, a nierzadko też zabawnymi tekstami.
 • 2012-12-06 21:07 | wojtek-gdansk

  Za ....parę lat, sie przekonamy.

  Studenci z roku, którzy spędzili ze sobą parę lat na Akademii, ćwicząc się razem do zawodu. Do tegp piękni, młodzi i sprawni.
  Mieliśmy już nawet taki przypadek w historii teatru w Polsce, że rocznik stworzył z opiekunem roku nowy teatr (Rampa)było dużo śpiewu ruchu i ... same "gwiazdy". Gdzie one błyszczą dzisiaj i czy błyszczą - trudno powiedzieć.
  Ówczesny opiekun dyplomu i twórca "Rampy", jest dzisiaj, jak mi się zdaje, rektorem Akademii Teatralnej.
  Cieszę się, że mamy zdolną młodzież aktorską.