Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Potrzebuje informacji o talidomidzie

(2)
2012-12-10 20:57 | marcinn12
Witam
Nie mam paypala i nie wiem jak to obsługiwać, ponadto chciałbym zdobyć tylko jeden artykuł z 2007 roku z polityki, gdyż jest on mi potrzebny do pracy o tym leku i jego pochodnych i historii z nim się wiążących.
http://archiwum.polityka.pl/art/tragiczna-lekcja,361641.html
Gdyby ktoś byłby mi wstanie jakoś pomoc bo np ma dostęp do tego, to prosiłbym o mejla na marcingarbacz1990@gmail.com. Z góry dziekuje ;)


btw Powinni wprowadzić przelewy online ;d