Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szczyt w Brukseli

(3)
Na ten szczyt Europa zbierała siły od pół roku. Przywódcy obiecali sobie, że w połowie grudnia podejmą kluczowe decyzje w sprawie przebudowy strefy euro.
 • 2012-12-14 21:24 | zadymausa

  nadzory obu krajow

  I cala reszta tym podobnych stwierdzen ukrywa prawdziwa sytuacje finansowa swiata.Kto nadzoruje najwieksze banki Angli i Stanow?Na pewno nie rzady tych krajow.Czy to lepiej czy gorzej to inny temat.Sprzedajny polityk czy chciwy krwiopijca bankier.Kto lepszy.Moze polityk bo mozna sie go pozbyc.Ciekawy projekt to Chiny.Tam rzad ma kontrole pieniadza.Wracajac do Europy.40% Euro transakcji odbywa sie w Londynie.Czas najwyzszy to skonczyc.Zainteresowani w temacie wiedza ,ze jest okropna ilosc dolarow bez pokrycia.Do tego funty angielskie.Wojna finansowa coraz blizej.Mysle otwarta bo ta zakulisowa trwa od dawna.Przesuwanie terminu rozwiazan w strefie Euro to tylko gra na zwloke.Zadnego rozwiazania nie ma na horyzoncie.Przynajmniej takiego na jakie licza naiwniacy.Rozwiazania kombinacji jeszcze wieksza kombinacja.Mam nadzieje .ze Polacy jakos wyrobia.Jedno u was jest pewne , nie nalezy przestac drukowac zlocisza.Jakby nie bylo to zloto .Chociaz tylko w nazwie.
 • 2012-12-14 22:27 | Kris Poland

  Ale numer!

  Po długiej przerwie wróciłem na portal POLITYKI, i co widzę ? Pan W. Smoczyński, gorący obrońca polityki USA znowu jest aktywny ! Płonne nadzieje, że doszedł do wniosku, że odsądzanie od czci i wiary twórcy potalu Wikileaks, J. Assange'a jest chybione. Ten pan (W. Smoczński) jest jedynie od podawania nam treści płynących od rządów. ZERO refleksji. Cienko. Do pięt nie dorasta dziennikarzom z tzw. Zachodu.
 • 2012-12-16 09:56 | JeĆw

  Re:Szczyt w Brukseli

  Za ten krok w przód uważam, póki co, utrzymanie kontroli nad bankami w Polsce Krajowego Nadzoru Finansowego.