Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kryzys gospodarczy w Polsce

(1)
2012-12-20 10:10 | Heniase
Tak naprawde to kryzys i grupowe zwolnienia zawdzieczamy tylko maszym polityką.Bardzo wszyscy wierzyli w zmiany na lepsze w latach 90. Acz kolwiek stało sie inaczej. Wałensa zapomniał na czyich plecach dorwał sie do władzy i z innymi sprzedał nas jak świnie przy okrągłym stole. Teraz sie cieszy bo ma wszystko o ci co go wtedy spierali grzebią po śmietnikach.
Mówią że w Polsce jest demokracja? Jaka to demokracja kedy ludzie przez nas wybrani zamiast dbac o to by w kraju ludzią żyło śie dobrze dbają o swe interesy i za nic mają sprzeciwy społeczeństwa.Śmiem twierdzic że w Polsce powstał nowy ustrój polityczny o nazwie "Demokratyczna dyktatura"

Politycy zajmujący sie ekonomią i twierdzący że na niej sie znają ,tak naprawde nie wiedzą co to jest ekonomia ?.Są to matematycy a nie ekonomiści ,pomylili sie z profesją. W matematyce 2*2 jest 4, a w ekonomi nie zawsze tak jest ,dochodzi tam jeszcze czynnik ludzki i wynik jest człkiem inny.
Kiedyś w radju słyszałem wypowież pewnego profesora na temat uzdrowienia gospodarki w polsce, zgadzam sie z nim całkowicie.Proponował on obniżenie stawek podatkowych i zmniejszenia kosztów przychodu.Jest to dobry pomysł!!
Im więcej społeczeństwa zacznie dobrze zarabiac i więcej swych dochodów będzie mogło przeznaczyc na wydatki tym zakłady będą mogły więcej produkowac a co za tym idzie zwiększą liczbe zatrudniających u siebie ludzi, a za tym im więcej ludzi zacznie pracowac i dobrze zarabiac tym więcej towaru i usłóg będzie potrzebnych,i w ten sposób nakręcac sie będzie gozpodarka!!!

Nie wiem dlaczego ekonomiści decydujący za finase państwa nie doszczegają tego i zamiast spojżec na problem inaczej uparcie muślą nie jak ekonomiści lecz matematycy.

Zawiedziony jeste terz społeczeństwem !!!
Myślałem że człowiek jest istotą rozumną i ma jakieś swe spostrzeżenia odnośnie tego co sie dzieje w polsce.
Jednk odnosze wrażenie że społeczeństwo polskie (prosze sie nie obrazic, ale tak myśle)jest jak stado baranów, co im w środkach przekazu podpowiedzą tak robią. Ludzie zacznijcie muślec o sobie i dbac o swe interesy ,nie liczcie na to że Prezydent, premier i posłowie zadbają o was. Oni tylko dbają o siebie i swe rodziny w d.... maja to co z wami sie dzieje.
Premier kiedyś wspominał że trzeba zacisnąc pasa i zmniejszyc wydatki.
Tylko dlaczego my to mamy robic ?. Dlaczego Prezydent wraz z premierem i posłami nie zaciskają pasa,nadal mają wysokie(jak dla nas kosmicze) dochody

Co jest grane ? Zamiast zadbac o społeczęstwo w Polsce prominęci tego państwa dbają tylko o swoją kabze.

Społeczeństwo nie po to was wybrało żebyście ich kopali teraz po tyłkach i czekali na to żęby nas więcej odeszło na łono Abrachama.

Zastanówcie sie czy w Polsce jest demokracja czy demokratyczna dyktatura?