Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pasterka

(1)
2012-12-26 13:59 | Polalkholic
Nietrwałe telewizje zauważyły że pasterkowe orędzia w piekle polityków ich treść usmażyła,zgodę wydali aby nie tylko kobiecy los był zależny od unijnej wiedźmy.Piewcy wolności grzmiali z ambony że nie wyrażają zgody aby dziecię młode wołało matkę Włodek!Tak tu nie ma zgody na wysadzanie tradycyjnego modelu rodziny,prędzej dla wszystkich konstytucyjny celibat uchwalimy.Niedowiarkowie na kolanach niech się rozejrzą,ile św.patronek byt wierzącego gwarantują.Łzy i utrudzona twarz gwarantuje niebiański staż.Nie ma wolności bez przynależności,tylko jeden jedyny wybór nie podlega dyskusji ,zawierzyć siebie stadnemu instynktowi bogobojnośći.