Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ptak Obfitośći

(3)
2012-12-26 21:13 | Polalkholic
Prezydent naród orędziem zaatakował,banałami obrzucił.Premier to samo,choć może dodał skrycie aby podrzegaczom pusty talerz karnie zaoferować i do porządku przywołać.Władzy spokój gwarantują zrywy dobrotliwośći i narodowej litośći,wyręczające rządzących od odpowiedzialnośći.Jednak trzeba przyznać że Premiera ,,przyłapano''na zakupie żywnośći,przeznaczonej dla ludu nieradzącego sobie w teraźniejszośći.Z zawartośći koszyka wywnioskować można było że zna narodu troski,po spożyciu gwarantowany brak marskośći.Pojawiły się propozycje aby dary te zgodnie z aliancką tradycją rozdać w drodze premiera do domu nie żałując nikomu.Pomysł chwycił,pijar akcję wplótł w ornitologiczny sezon zwąc roboczo Ptakiem Obfitośći w morzu opozycyjnej niegodziwośći.Lecz starania te skutecznie przytępiły doniesienia opozycji że taki podział dóbr nieobdarowanych obrazi i brak korzyśći do strzelania w kierunku ptaka doprowadzi.
 • 2012-12-28 17:40 | jvelzkeyek

  Re:Ptak Obfitośći

  Reguły gry rynkowej  Od trzech tygodni zachodniopomorscy rolnicy.

  Protestują traktorami na szczecińskiej ulicy.

  Zachodnich marek traktorami ulice rozjeżdżają.

  Kapitalistyczne reguły gry rolnikom się nie podobają.

  Poniemiecką ziemię zagraniczny kapitał na "słupa" kupuje.

  Polski rolnik, przez polską agencję, oszukanym się czuje.

  Rolnicy! Protest o całe dwadzieścia lat jest opóźniony!

  Areał ziemi poniemiecko-polskiej wtedy został zakupiony.

  P.S.

  Media o proteście nic nie piszą.

  Władze klaksonów nie słyszą.

  Traktorowe przemarsze ludzi irytują.

  Dobrze to czy źle, że cudzoziemcy Polskę kupują?

  Rząd zadowolony, bo do budżetu wpływa kasa.

  Polska teraz nie musi być tylko nasza.

  Polska jest UE własnością a kapitałem ziemia orna.

  Protest rolników jest absurdem, sprawa to bezsporna.

  Teza powyższa nie wymaga dowodu.

  Była to wola większości narodu.
 • 2012-12-28 22:16 | Polalkholic

  Re:Ptak Obfitośći

  Ach,kiedys to byly czasy,clowiek na styropianie pokaszliwywal,a teraz klimatomazymowanym traktorem se protestuje...ech,tylko ten smak pozostal...i kac.

  .