Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

dysleksja

(2)
2013-01-05 14:11 | humanum
Moja córka ma orzeczoną dysleksję. Ma duży problem z ortografią i nauką języka angielskiego. Czy ktoś wie jak mogłabym jej pomóc. Może jest jakaś książka czy skuteczna metoda na ten problem?
  • 2014-08-11 17:23 | jmonika14

    Re:dysleksja

    Dzień dobry!
    Jestem studentką optometrii i zajmuje się terapią wzrokową. Prawdopodobnie w wielu przypadkach dysleksja spowodowana jest problemami z widzeniem obuocznym (nieprawidłowa akomodacja, konwergencja) które można wyćwiczyć w ciągu kilku miesięcy. Mam 30 punktowy arkusz - kilka odpowiedzi na proste pytania - który pozwala stwierdzić czy problem dotyczy widzenia obuocznego. W razie zainteresowania proszę o kontakt jmonika14@gmail.com