Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czym zaskakuje najnowszy film Tarantino?

(3)
W swym najnowszym filmie „Django” Quentin Tarantino wymierza sprawiedliwość białym osadnikom, kolonizatorom Dzikiego Zachodu w podobny sposób co w „Bękartach wojny” nazistom.
 • 2013-01-19 12:06 | Laclos

  Bardzo mi przykro, ale...

  - Bynajmniej nie tarzalam się ze smiechu
  - Jakos trudno bylo mi zidentyfikowac sie z facetem rozwalajacym wszystko i wszystkich w polu rażenia jego gnata
  - Od pewnego momentu nudzilam sie jak mops. Nie wyszłam jednak z kina, jak zrobilo to kilka osob na wieczornym seansie w warszawskim kinie "Femina", ze wzgledu na pamięć "Pulp Fiction". To bylo rzeczywisci ekino wykpiwajace wszystko i wszystkich, a nie jak ta tandetna story o dwóch "brudnych Harrych" na Dzikim Zachodzie. Przyznam jednak, ze z pewna satysfakcja odnotowalam wysadzenie w powietrze na srodku pola Quentina T. przez głównego bohatera:))
 • 2013-01-26 12:28 | pantherion

  Czym zaskakuje naowszy film Tarantino?

  A tym, ze skomponowal do niego ballade niezyjacy od lat sergio leone!
 • 2013-04-13 20:15 | dominikanczyk

  Re:Czym zaskakuje najnowszy film Tarantino?

  rewelacyjny film, Sergio Leone XXI wieku i MTV...dlugo by mowic...dawno nie ogladalem tak dobrego filmu, ktorego rezyser bawil sie rownie dobrze jak ja.... i mowie to swiadom uproszczen, dziur w scenariuszu i inflantylizmu...DOBRE KINO !