Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gdzie wsadzać więźniów z zagranicy

(2)
Mamy najniższą w UE normę powierzchni celi na jednego więźnia i pod kluczem trzymamy najwięcej osób. Liczba więźniów w Polsce niebawem jeszcze wzrośnie, bo od 2016 r. unijne sądy będą skazanych Polaków odsyłać do polskich więzień.
  • 2013-02-01 13:03 | Mick1980

    Alimenciarze

    I tak sądy marnują nasze pieniądze, za nie płacenie alimentów do więzienia. Znam to z autopsji, gdzie jeden bezdomny, alkoholik zresztą, bez kasy, bo do wcześniejszej emerytury zabrakło mu 6 m-c, został skazany za nie płacenie alimentów. Odsiedział, nic nie oddał... Gdzie logika i sens? Czy nie lepiej było by, żeby odpracował to społecznie.
  • 2013-02-04 19:36 | SoldierMS

    Re:Gdzie wsadzać więźniów z zagranicy

    Kiedyś oglądałem w tv reportaż o gościu co poszedł do więzienia za jakiś śmieszny dług. Niepamiętam ile było to parę groszy. Alimenciarze to już inna historia. To czysty absurd ale ....to jest polska""