Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozmowa z Markiem Dąbrowskim o doradzaniu obcym rządom

(2)
Marek Dąbrowski, współtwórca i były prezes Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych (CASE), o tym, jak doradza się obcym rządom i dlaczego warto to robić, nawet jeśli nie są one demokratyczne.
 • 2013-02-17 05:41 | stalhitler

  Pecunia non olet!

  Jak w tytule... :-(
 • 2013-02-17 07:09 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Rozmowa z Markiem Dąbrowskim o doradzaniu obcym rządom

  HEMATYKA to jest pojednanie powszechne,a więc utopia,która może być wykorzystywana dla różnych celów.
  Jednym ze sposobów realizacji korzyści grupowych okazała się być utopia GATT I GLOBALNEGO WOLNEGO HANDLU.W roku 1995 ukazała się polska wersja językowa ksiązki Jams'a Goldsmith'a PUŁAPKA.
  Co bardziej rozumniejsi ekonomiści mieli tą odwagę i przyanawali,że nie rozumieja EKONOMII SOCJALISTYCZNEJ.Kto dziś ma tą odwagę aby przynać się do tego,że rozumieć EKONOMIĘ GLOBALISTYCZNĄ aby doradzać w narodowym interesie?!
  Ewolucyjne strategie grupowe mają swoją historię i nie ma co się oszukiwać,że Karol Marks jest ciagle żywy,tylko inaczej.Aby psychologicznie zrozumiec tego mesjasza trzeba słownik Bertranda Russella odnoszacy sie do komunizmu dostosowac do globalizmu,też bez Boga i Ojczyzny.