Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak muzyka wspiera walkę z terrorem

(6)
Zabójca Osamy bin Ladena potwierdził, że amerykańską walkę z terrorem wspomagała muzyka metalowa. Zderza się to z bardziej jeszcze ekstremalną wizją autorów filmów.
 • 2013-02-19 13:40 | zbigniew

  Vader??? Dies Irae???

  w repertuarze okropnosci mamy prawdziwe osiagniecia.

  Proponuje jako muzyke "ony tanczy dla mnie" tak na poziomie 95 dB(A) a w tle na ogromnym ekranie transmisja z konferencji "ekspertow" Macierewicza
  efekt gwarantowany, tego nikt o zdrowych zmyslach nie wytrzyma i przyzna sie do wszystkiego...
 • 2013-02-19 16:06 | faselhase

  Re:Jak muzyka wspiera walkę z terrorem

  ee mam nadzieję, że beztroski ton tego artykułu jest żartem...
 • 2013-02-19 18:30 | Kris Poland

  Ciekawy byłby tytuł:

  "CIA Presents: Stare Kiejkuty Greateast Hits Collection, Vol.1 ", albo "Stare Kiejkuty Hits. Winter 2002" .......
 • 2013-02-19 22:16 | 747

  Re:Jak muzyka wspiera walkę z terrorem

  No cóż,Al-Kaida będzie musiała poszukać na swoich żołnierzy fanów metalu którym żaden grindcore nie będzie straszny
 • 2013-02-20 11:08 | ronin

  Re:Jak muzyka wspiera walkę z terrorem

  Dziennikarze swoje opinie strzelają z biodra. Nikt już nie sprawdza newsów, a okazuje się że Metallica oficjalnie zaprzeczyła tym doniesieniom: nikt nie prowadził żadnych rozmów z wojskiem na ten temat.

  Może przedstawiciele przemysłu rozrywkowego próbują nakręcić sprzedaż muzyki ekstremalnej i robią jakieś wrzutki, a może to tylko zwykłe ploty, ale komentujemy. Nie ma żadnego sensu puszczać więźniom muzyki, w końcu niektórym może się podobać. Bariera kulturowa w XXI wieku to mit, istnieją arabskie, hinduskie zespoły metalowe od dawna, nawet w Iranie.

  W czasie tortur wystarczy głośno puścić zwykły hałas generowany przez prosty algorytm w którym nie ma rozpoznawalnego rytmu, powtarzalności, a tym bardziej melodii na której można zawiesić uwagę. To bardziej męczące. Zwykłe BHP.
 • 2013-03-09 10:42 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Jak muzyka wspiera walkę z terrorem

  Słychać śmiech Ryszarda Wagnera ze świata metafizycznego.