Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

studenci nie przepuscie...

(1)
2013-02-20 16:12 | Karoy

Studenci! Nie przepuście...okazji
Pan premier Donald Tusk nie będzie tolerował ekscesów na Uniwersytecie. Wobec tych co teraz rządzą i otrzymują ogromne odszkodowania, tamta władza też "nie tolerowała ekscesów". Co was czeka po studiach?. BEZROBOCIE. Postarajcie się na wszelki wypadek trafić do lekkiego aresztu na tydzień. Od czasu do czasu rzućcie dramatycznie: "Panie .... Pan już nie jest moim Premierem/Prezydentem itd. (jak pasuje). W przyszłości, jak uda się wam omamić ogłupiałe społeczeństwo zajmiecie ich miejsca "z piękną kartą". Oswiadczam, że celem tego wpisu nie jest podjudzanie do zmiany siłą ustroju.