Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

MY I LEPSI !!!

(2)
2013-02-25 17:00 | dziejek19421
Czytam w wiadomościach, że vice-chef. od dróg zap...la po ulicach W-wy. 99 km.godz. Wielokrotnie nie zamykała mu się gęba na temat poprawy bezpieczeństwa na drogach, a tą poprawą miało być ograniczenie prędkości. Tym naszym obrońcą, naszego życia jest: Andrzej Maciejewski, w-ce szef GDDKiA. Przerażająca buta władzy nie me końca: Patrol Faktu namierzył naszego nad-obywatela jak wsiada do służbowej skody czekającej z uruchomionym silnikiem i rusza z kopyta. Pędzi do swego szefa Nowaka, którego dzieli od niego zaledwie 1,7km. I tu jest pytanie? Jak na tak krótkiej trasie i w zatłoczonej W-wie, moż na osiągnąć taką prędkość (99 km.godz.)Okazuje się, że nasi nad-ludzie wszystko mogą i potrafią. Mandaty stworzyli dla nas. Dla motłochu, którzy już po przekroczeniu 5 km.godz. (radar) płacimy ogromne sumy. Pan nasz vice min. jechał bus-pasem. Na pasie tym obowiązuje ograniczenie do 50km.godz. Jak to się ma do wymądrzania się o bezpieczeństwie na polskich drogach. Co o tym powie szef Nowak? Jakoś jak do tej pory wszyscy milczą, poza tym że zwiększają nam codziennie jakieś haracze, a to wszystko w imię bezpieczeństwa NASZEGO. Ktoś mi zarzucił, że namawiam Polaków do wyjście na ulicę i że te sprawy trzeba rozwiązywać jak cywilizowani ludzie. I tu się zgadzam, tylko gdzie są ci cywilizowani ludzie. Pytanie głupie, ale ja WIEM. Otóż: cała nasza inteligencja już dawno zmywa gary w wielu krajach Europy. W samej Anglii 58 tys polskich obywateli. sprząta po: Angolach, Niemiaszkach i innych nacjach. A my? No cóż, my kundelki pod stołem czekamy na ochłapy z pańskiego stołu...