Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PRZESTROGA

(1)
2013-03-06 08:46 | black jack
Ezekiel 25:17 -"Ścieżkę człowieka prawego ze wszech stron otacza niesprawiedliwość samolubnych i tyrania złych ludzi. Błogosławiony kto w imię miłości bliźniego i dobrej wiary prowadzi słabych przez dolinę ciemności. Bo prawdziwie strzeże on brata swego(innej orientacji też) i odnajduje dzieci zaginione (nawet te z bruzdą dotykową ;). I uderzę z wielką pomstą i zapalczywością na tych którzy braci mych otruć i zniszczyć próbują. I poznacie że imię me Pan. Gdy uczynię pomstę moją nad wami."

KULTOWY TEKST Z FILMU "PULP FICTION" JAK RAZ PASUJE DO DZISIEJSZYCH CZASÓW ;) Ci co oglądali wiedzą jak to się skończyło.... ;)