Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

(11)
Niecierpliwość rośnie. Zwłaszcza niecierpliwość młodych stażem posłów opozycji.
 • 2013-03-10 22:17 | atalia

  a

  Z okazji feministycznej manifestacji gratuluję Pani wielkiego postępu feministycznego: wywalczenia tego, że polskie kobiety będą mogły (dzięki Tuskowi uwielbianemu przez Panią) pracować aż o siedem lat krócej. To gigantycznie gigantyczny postęp. Brawo.
 • 2013-03-11 10:02 | T1000

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

  Akurat ze starcia Tuska z Gowinem wynikło, że premier ministrowi nic zrobić nie może, bo jest zakładnikiem swojej bardzo wątłej większości sejmowej. Niech sobie pani Paradowska Frankfurter Allgemeine Zeitung z zeszłego tygodnia przejrzy i poczyta o Tusku, jak się jego pozycję tam opisuje, zamiast mnożyć peany na temat "skonsolidowanej" Platformy
 • 2013-03-11 11:06 | sareta

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?
  PIS WSZYSTKO POSTAWI DO GÓRY NOGAMI'PAMIETAJCIE,ZE KACZYNSCY W PRZEKRĘTACH BYLI PIERWSI,MILIONOWE PRZEKRETY ROBILI KACZYNSCY"


  Lech Kaczyński (były prezydent Polski) stwierdził, że porozumienia okrągłostołowe były jego największym sukcesem po 1989 roku. W 2009 roku (20-ta rocznica okrągłego stołu) udzielił on obszernego wywiadu dla Gazety Wyborczej - wywiad był autoryzowany.

  Czy w związku z tym sądzisz, że zdradził Polskę i Polaków?
  Czy wg ciebie był zdrajcą? Czy poniósł zasłużona karę?

  Jak to jest w wami pismęty? Wszystkich obarczacie winą za skutki obrad przy okrągłym stole, nazywacie zdrajcami ich uczestników, zapominając że wasi idole - dwaj Kaczyńscy byli głównymi rozgrywającymi przy tym meblu...
 • 2013-03-11 12:47 | Andrzej

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

  Różne Rozenki, Palikoty i Hofmany przebierają nogami, żeby się dorwać do władzy i wieszczą rychły koniec Platformy. I co? I nic.
 • 2013-03-11 20:24 | axiom1

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

  Oh,… jaki bezkonkurencyjny jest dyktator Donek Tusk. Najlepszy !!! Bo systematycznie przeprowadza czystki i w ten sposob swa osoba ustala dozwolony poziom intelektu w PO, rzadzie, administracji i na kazdym szczeblu zarzadzania krejem.

  Paradowska buduje Kult Jednostki dyktatora Donka Tuska. Jest to dzialalnosc spolecznie szkodliwa najwyzszego rzedu. Na poziomie ludobojstwa. Bo nikt nie szkodzi ludzkosci tak jak osoba bez kwalifikacji i bez doswiadczenia na najwyzszym stanowisku publicznym. To juz szesc lat i on ciagle nie wie po co wycwaniakowal wladze. To juz 6 razy 38 milionow lat straty !!!
 • 2013-03-12 06:45 | J-k

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

  Oj nie lubi pani Paradowska Ruchu Palikota! Powołuje się pani Paradowska na sondaże (te dają partii Palikota od 6 do 10 procent), ale według badań tychże sondażowni z lata 2011 roku partii Palikota w ogóle w Sejmie być nie powinno!
  http://serwisy.gazetaprawna.pl/wybory/artykuly/553229,zaskakujacy-sondaz-wyborczy-po-zwycieza-z-46-proc-poparciem-palikot-nie-wchodzi-do-sejmu.html
  21 sierpnia 2011 roku pani Paradowska ironicznie napisała na swoim blogu (W oczekiwaniu igrzysk) "Ciągle czekam więc na kampanijne nowalijki, na przykład na rozwinięcie szyków przez Janusza Palikota, bo przecież ma nas czymś zadziwić i zdobyć te 10 proc., które dają mu jego własne sondaże".
 • 2013-03-12 06:51 | Wojtek

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

  Ale Kwasniewski nie ma zadnych szans na powrot do polityki. Siwiec i Palikot tez nie maja szans na krecenie lodow na scenie politycznej.
 • 2013-03-12 10:23 | bukraba

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

  Może już czas sobie przypomnieć?.http://www.youtube.com/watch?v=KymgJPVQphk
 • 2013-03-12 15:49 | Stary Polak z PRL-u

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

  My tu sobie pitu, pitu, a tymczasem szalony Vincent ulubionego premiera naszej Gospodyni szykuje zbiorową odpowiedzialność uczciwego nabywcy i nieuczciwego sprzedawcy za zapłatę podatku VAT. Odpowiedzialność będzie dotyczyła całego majątku uczciwego nabywcy, który teraz będzie zobowiązany do wykonywania prokuratorskich czynności wobec sprzedawcy, czy przypadkiem nie sprzedaje z zamiarem pozbawienia szalonego Vincenta podatku VAT. Myślę, że komuchy w PRL-u to były przy Vincencie małe pikusie w dziedzinie finansowego terroryzowania prywatnej inicjatywy. Tylko po kiego diabła finansuje się już 9 służb specjalnych uganiających się za nieuczciwymi kontrahentami? Czuję, że ulubiony premier naszej Gospodyni szykuje sobie bardzo gorącą wiosnę ludów. I wcale mi nie jest do śmiechu, zwłaszcza w kontekście straconego w 2011 roku głosu, ponieważ oddałem go na PO, wybierając mniejsze zło, które okazało się dżumą.
 • 2013-03-12 21:48 | lenka

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

  PO sie rozpada, mimo życzeń pani Paradowskiej.
  Premier jest zwykłym oszustem ,oszukuje obywateli, gejów, kobiety, chorych i kogo tam jeszcze nie ma w kolejce. Jego pomagier Rostowski robi wszystko, żeby w kraju zostali tylko emeryci i urzędnicy rzecz jasna.
  oraz kolesie z PSL napchani po zęby pieniedzmi z budżetu.
 • 2013-03-13 12:37 | Andrzej

  Re:PO się rozpada? Władza leży na ulicy?

  "lenka" jęczy, aż miło. A od jęczenia jeszcze nikomu nie przybyło.