Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Węgry: „Cieńsza koperta”

(2)
Na kryzysie cierpią nawet „koperty”, czyli kwoty płacone „pod stołem” lekarzom, co jest na Węgrzech niemal powszechnym obyczajem.
 • 2013-04-03 13:38 | MMK

  legalne praktyki korupcyjne na Węgrzech ;) ?

  "drobne praktyki korupcyjne, które stały się częścią życia codziennego, wydają się całkiem naturalne dla większości personelu medycznego, który traktuje „koperty” jako „uzupełnienie” bardzo niskiego wynagrodzenia (...) Postępowanie takie został niemal usankcjonowane prawnie w nowym kodeksie pracy wprowadzonym w 2012 r"

  I p. Orban, brat zastępczy Jarosława od "pokaż lekarzu co masz w garażu" na to pozwola?!?
  A nie w kamasze ;) ?
  Jak to tak w wzorcowym każdego "prawdziwego polakaj" kraju sprawiedliwości społecznej , co się UE nie kłania? ;)
 • 2013-04-03 14:03 | rosomak

  Re:Węgry: „Cieńsza koperta”

  Czy kolega raczy udawać, że nie rozumie iż ten cały szum nt walki z korupcją to u Jarosława zasłona dymna do skutecznej walki z opozycją, która wtedy była PO. Teraz PO musi wykonywać różne ruchy pozorowane, że walczy dalej - czyli pomysł był przedni. Nie chodzi zreszta żeby zwalczyć, tu trzebaby sięgnąć do źródeł a nie przejawów, ale żeby WALCZYĆ.