Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

DEBATA NAD.....

(3)
2013-04-04 16:50 | dziejek19421
Zbulwersowała mnie ta "debata". Bo tak to szumnie nazwano. A ta szopka okazała się jedynie pyskówą i wyzywaniem się od KŁAMCÓW. Zaczął nasz wielki Donald. Oskarżył wnioskodawcę o stek kłamstw, nieuczciwość i poniżanie Polski w oczach świata. Nic nie pomogły dane, wykresy posła Jakiego na, których opierał swoje wystąpienia. Poseł sprawozdawca też się zbłaźnił, wyłuszczając swoje odczucia, refleksje. Tusk powiedział, że to już szóste wotum dla jego rządu i co? Ano nic. I on jest spokojny, że w tym składzie(Nowak) jeszcze długo będą pracować. I on to wie. Wie bo na to wskazywało ich zachowanie. Oni po prostu olewali to co się o nich mówi. Oni rozsiedli się jak w karczmie opowiadając sobie dowcipy. Wieczny uśmiech na to wskazywał. Odnosiło się wrażenie, że to nie o nich mowa. Oni i tak mają już przygotowane kwiaty, dla zwycięskiego ministra. A tych co złożyli wniosek o wotum nieufności można było na palcach policzyć. I gdzie tu powaga sejmu? Gdzie potrzeba utrzymywać 460 darmozjadów, którzy walczą tylko o 13-tki dla siebie. Nie znam wyników tego głosowania, bo nie oglądałem do końca. Organizm nie wytrzymał. Jedno jest pewne W TYM KRAJU NIC NA LEPSZE SIĘ NIE ZMIENI. I nie jest to wina rządu ( oni i tak nic nie potrafią) Jest to nasza wina, że dajemy się tak długo cyckać (okradać). To nasza wina, że chodzimy na ustawiane wybory, że w ogóle w tej szopce uczestniczymy. Bo kto i ilu by na wybory nie poszło, to i tak te same mordy siedzą na sali sejmowej. Z małymi różnicami: Jak zmiana miejsc w fotelach, a co za tym idzie przeszeregowania partyjne. A my kundelki wiecznie pod stołem. wiecznie w pokorze czekamy na obiecankę jakiejś obiecanej poprawy. A CO MOŻE NIE?
 • 2013-04-04 19:06 | camel

  Re:DEBATA NAD.....

  Ale tak właściwie to co chciałeś powiedzieć?

  Z tą winą masz rację - kraj jest dokladnie taki, jakim chcieli go jego mieszkańcy. Czym się tu ekscytować? A że większość mieszkanców ma syndrom postpańszczyźniany, nie wierzy w swoje sprawstwo, szuka pana, całym sobą "rozumie" tylko feudalizm, to już taka przyroda/uroda.
 • 2013-04-05 12:27 | dziejek19421

  Re:DEBATA NAD.....

  Właśnie to raczyłeś zauważyć. A tak na prawdę to chcę nas Polaków sprowokować do jakiegoś radykalnego działania. Okazuje się, że się nie da! I to jest nasz cały KUNDLIZM. bez obrazy...