Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Cristiada" -- film zakazany w całym laicko liberalnym świecie

(3)
2013-04-04 20:11 | SebastianS1995
Dlaczego w Polskim i Światowym kinie tak trudno jest na rozprzestrzenienie dobrze zrealizowanego filmu niosącego katolickie przesłanie mówiące o brutalnych prześladowaniach Chrześcijan?! Podczas gdy mierne produkcje filmowe wypełniają programy kinowe a sale świecą pustkami.
Film ten nie może dostać zgody na dystrybucje i żadna firma nie chce go emitować, choć nie potrafią podać powodu dlaczego tego nie chcą zrobić. Film ten jest zrealizowany świetnie zarówno od strony technicznej,jak i obsady aktorskiej, więc o co chodzi? Premiera filmu miała miejsce rok temu w Watykanie a media robiły wszystko, aby przykryć to wydarzenie. Polska premiera ma mieć miejsce 5 kwietnia 2013r. tylko,że nigdzie nie można znaleźć informacji na temat czegoś takiego,jak ta premiera a co dopiero miejsca i czasu.
Co się dzieje, dlaczego tak jest?
 • 2013-04-04 20:47 | Burza1

  Przede wszystkim nie liberalnym

  Przede wszystkim nie liberalnym świecie a socjalistycznym bo w liberalizmie nie ma cenzury. To upraszcza sprawę z laicką postawą bo lewica zwłaszcza skrajna twierdzi ,że "Religia jest jak opium dla ludu" (choć Marks powiedział "Religia jest opium ludu") więc świat "postępowy" walczący z religią która jest przecież "rodzajem duchowego alkoholu, w którym niewolnicy kapitału topią swoje człowieczeństwo i pragnienie lepszego życia." nie może pozwolić sobie na pokazywanie ludziom niczego przeciwstawnego do ich poglądów.
 • 2013-04-05 16:16 | SebastianS1995

  A właśnie,że liberalnym!

  No tak w liberalnym świecie nie ma cenzury, fajnie to brzmi... Tylko,że w wypadku, który ja przedstawiam, filmu nie chcą emitować państwa podające się za ,,LIBERALNE" Więc nie mamy tu do czynienia z przypadkiem skrajnej lewicy a nawet zwykłej. Gdyby chodziło o samą lewicę to nie zaczynałbym nawet tego tematu. Z jakim przypadkiem mamy tutaj do czynienia,skoro państwa liberalne nie stosują cenzury?
  Teraz nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie. Czy i Ty uważasz,że religia jest przeszkodą w ulepszeniu życia? Czy wszyscy tak uważają?