Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

USA czeka zagłada atomowa - przepowiednia.

(4)
2013-04-05 12:11 | polonusnobile
Rodacy, nadciąga zagłada atomowa USA (współczesnego Babilonu) i Londynu!!! Wracajcie do Polski, póki jeszcze możecie. To może zdarzyć się w każdej chwili. Zachód już wkrótce odpowie przed Bogiem za swoje grzechy!!! Jeśli wam życie miłe, to uciekajcie!!!
http://www.swietlistedusze.pl
http://www.youtube.com/watch?v=Gsf9GwAhseI
 • 2013-04-05 16:19 | camel

  Re:USA czeka zagłada atomowa - przepowiednia.

  Znaczy ten twój dobry bóg zamorduje tam wszystkich? Wszyscy są tam grzeszni? Co do sztuki? Czy jednak Polacy, których namawiasz do ucieczki nie zasługują na śmierć? Czy ci, którzy nie uciekną i zginą, to jednak zasługiwali? Mam uwierzyć w to, że bozia-masowy_morderca to samo dobro? Jeśli zabijanie za grzechy jest dobrem, to czy mogę sam kogoś zatłuc? Znajdę kogoś jednoznacznie grzesznego... znam takich co to Do Kościoła Nie Chodzą. Może być? Wypełnię wolę boga?
 • 2013-04-05 20:13 | zet

  Re:USA czeka zagłada atomowa - przepowiednia.

  " Zachód już wkrótce odpowie przed Bogiem za swoje grzechy!!! "

  A przed kim Bóg odpowie za swoje niecne uczynki wobec człowieka?
 • 2013-04-06 21:37 | Polalkholic

  Re:USA czeka zagłada atomowa - przepowiednia.

  Żadna strata dla boskiego Flustrata że ludzkość zniknie w tej formie z Wszechświata.Ot pomysł który wiele razy Mu nie wyszedł,co przez swoją ułomność nie damy rady potwierdzić,przez to nas pozostawił na pastwę zjawisk których jest autorem,od których tylko i wyłącznie zależy czy następnego dnia ktoś jeszcze w Niego uwierzy.Pewnie gdzieś dalej we wszechświecie lepsze dzieło mu wielokrotnie satysfakcji przyspożyło,przeto postąpił jak każdy adept sztuki rzemiosła spisując prototyp na straty.Jednak jest w tym pewne pocieszenie przez to Jego samodoskonalenie,pewnej boskiej cząstki iskrę można dostrzec w ludzkich miernotach,w podobieństwie do Niego przedkładamy lepsze od dobrego.